پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1389/05/09 09:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حدادعادل:

ملاک و ترازوی وحدت واقعی تبعیت از رهبر انقلاب است

**رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ملاک و ترازوی وحدت واقعی را تبعیت از رهنمود‌های مقام معظم رهبری دانست و گفت: با افزایش فشار دشمنان بر انقلاب اسلامی، اتحاد ما باید در داخل کشور بیشتر شود.

غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که در خصوص ضرورت حفظ وحدت در کشور با فارس گفت‌و‌گو می‌کرد؛ بر حفظ وحدت در زمان تحریم‌ها و تهدیدها تأکید کرد و اظهار داشت: هرچه فشار دشمنان بر انقلاب اسلامی بیشتر شود اتحاد ما باید در داخل کشور بیشتر شود.

وی افزود:‌ باید از وارد شدن در بحث‌های تشنج آفرین و جنجالی خودداری و تلاش کنیم که اذهان در یک فضای پر جدال و جنجالی خسته نشوند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه گفتگوی خود به فارس گفت: محور وحدت باید حرکت در مسیری باشد که مقام معظم رهبری طراحی می‌کنند و نشان می‌دهند.

حدادعادل خاطرنشان کرد: اگر کسانی که از وحدت صحبت می‌کنند منظورشان آن باشد که همه با آنها وحدت کنند؛ این خود منشأ اختلاف است.

این نماینده مردم تهران در مجلس در بخشی دیگر از گفتگوی خود تأکید کرد: ما در کشور به حکم قانون اساسی و به حکم شرع و عقل تنها یک محور برای وحدت داریم و آن هم رهبری است.

وی ملاک و ترازو برای وحدت واقعی را تبعیت از رهنمود‌های مقام معظم رهبری دانست و گفت: خوشبختانه مردم به خوبی این بحث‌ها را درک کرده‌اند لذا امیدواریم مسئولان هم در این بخش از مردم تبعیت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet