انتخابات ریاست جمهوری
1389/05/09 10:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو مجمع نمایندگان استان تهران:

مشکل پسماندها در شهر ری با همکاری چند وزارت خانه و شهرداری تهران برطرف می‌شود

**عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان استان تهران با حضور در شهر ری، در جریان مشکلات زیست محیطی و پسماندها در این شهر قرار گرفتند، گفت: با عملیات عمرانی و فعالیت های فرهنگی وزارتخانه ها و دقت بیشتر شهرداری تهران، مشکل پسماندها در شهر ری مورد توجه قرار می گیرد.

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در خانه ملت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، تصریح کرد: در آستانه سومین سفر رئیس جمهور محترم به شهر ری، مجمع نمایندگان استان تهران از این شهر دیدن کردند و در جریان مشکلات زیست محیطی شهر ری قرار گرفتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، افزود: شهر ری به اعتبارات و پیگیری های بیشتری در زمینه مشکلات شیرابه های ناشی از زباله نیاز دارد چرا که پوشاندن زباله ها باخاک، تأثیری در حل اساسی این مشکل ندارد.

وی با بیان این که نمایندگان در جریان وضعیت کانال های آب و فاضلاب شهر ری قرار گرفتند، گفت: ایجاد عملیات عمرانی بیشتر و فعالیت های فرهنگی وزارت خانه ها و دقت بیشتر شهرداری در مسئله پسماندها و زباله ها، ضروری است چرا که در جهت حل مشکلات شهر ری باید از همه توانایی های دستگاهها، بهره گرفت.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان استان تهران با معاونت برنامه ریزی این استان، تصریح کرد: جمع بندی مشاهدات و مذاکرات نمایندگان از مسائل شهر ری، در اختیار دولت قرار می گیرد تا در سفر رئیس جمهور به این شهر در ماه مبارک رمضان، پیگیری های لازم، انجام شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet