ایام محرم 1398
1389/05/09 12:02:00
سرویس اقتصادی
فرهاد دلق پوش خبر داد :

جمع بندی هیات تحقیق و تفحص از بانکهاپس از پایان تعطیلات مجلس

**دلق پوش نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از اشخاص حقیقی و حقوقی که صلاحیت لازم را نداشته اند،از تسهیلات بانکی بهره مند شده اند.

فرهاد دلق پوش عضو هیئت تحقیق و تفحص از بانک ها و نماینده مردم آستارا به خبرنگار خانه ملت گفت: تحقیق و تفحص از بانک ها طی جلسات متعدد از سال گذشته در مجلس شورای اسلامی آغاز شده است.
وی ادامه گفت : گروه های کارشناسی و بازرسی به بانک های مختلف اعزام شده اند و با مشاهده برخی از موارد تخلف، تذکرات و برخوردهای لازم انجام گرفته است.
نماینده مردم آستارا تصریح کرد: جمع بندی و نتایج این تحقیق و تفحص را بعد از شروع مجدد و بعد از تعطیلات مجلس انجام خواهیم داد تا یک گزارش نهایی را به مجلس ارائه دهیم.
وی افزود: از نتیجه بازرسی دستگاه های اجرایی و به ویژه وزارت امور اقتصادی و دارایی، می بایست ارزیابی دقیقی انجام شود تا از نتیجه آن به نحو احسن برای رفع مشکلات و حفظ سلامت قانونی سیستم بانکی کشور استفاده کنیم.
دلق پوش با اشاره به نوع تخلفات اذعان داشت: برخی از بانک ها در ارائه تسهیلات و به ویژه تسهیلات زودبازده تخلفاتی داشته اند.
نماینده مردم آستارا ادامه داد: اشخاص حقیقی و حقوقی که صلاحیت لازم را نداشته اند، از تسهیلات بهره مند شده اند.
وی خاطر نشان کرد: در بحث بازگشت تسهیلات، بانک ها با مشکلاتی روبرو بوده اند که میزان آن در بانک های مختلف متفاوت است.
دلق پوش در پایان بیان کرد: ما در صدد هستیم که آمار و ارقام دقیقی از این مشکلات در جمع بندی نهایی به صحن علنی مجلس ارائه دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet