خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/09 12:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اسلام‌آبادغرب:

برنامه‌های اوقات فراعت در کشور به بازنگری نیاز دارد

**عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه معتقد است باید بر نهادهای برنامه‌ریزی و برنامه‌های اوقات فراعت در کشور بازنگری صورت بگیرد.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، نماینده مردم اسلام‌آبادغرب در خانه ملت در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: در خصوص برنامه‌های اوقات فراغت، نوعی تبعیض در کشور وجود دارد، چرا که به دلیل نبود یک برنامه جامع، مراکز خصوصی با هزینه‌های گران اقدام به برگزاری کلاس‌هایی می‌کنند که بیشتر خانواده‌ها توان ثبت نام فرزندان خود را در این کلاس‌ها ندارند.

وی در ادامه با اشاره به این‌که اگر ظرفیتی وجود دارد، پس چرا دولت از شناسایی آن عاجز است و مراکز خصوصی آن را شناسایی می‌کنند، گفت: معتقدم در شرایط کنونی به سختی کمتر از 10 درصد دانش‌آموزان در کشور از برنامه‌های اوقات فراغت استفاده می‌کنند.

نماینده مردم اسلام‌آبادغرب و دالاهو در مجلس تصریح کرد: سازمان ملی جوانان برای برنامه‌ریزی جوانان با خیلی مشکلات و کمبودها مواجه است، چه رسد به این‌که برای اوقات فراغت، که یک مشکل سنتی در جامعه است، بتواند برنامه‌ای ارائه دهد.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط کنونی باید وضعیت اوقات فراغت یک بازنگری در نهادهای برنامه‌ریز و برنامه‌های اوقات فراغت در کشور انجام شود.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در ادامه یادآور شد: سه ماه تابستان در کشور با بگو مگو دستگاه‌ها پیرامون موضوع اوقات فراغت سپری می‌شود و عملا هم کاری برای حل این مشکل انجام نمی‌شود.

این نماینده مجلس معتقد است برای برون رفت از وضعیت کنونی باید مدارس را بطور مستقیم در برنامه‌ریزی اوقات فراغت سهیم کرد و بودجه لازم را در اختیار آنان قرار دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet