هدر موبایل
1389/05/09 12:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

رژیم صهیونیستی و آمریکا جرات حمله به ایران را ندارند

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، پیش‌نویس کنگره‌ی آمریکا در مورد اجازه به رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران را فشار بر ایران و تمایل این کشور برای به آشوب کشیدن منطقه عنوان کرد.

سیدعلی آقازاده نماینده‌ی مردم رشت در خانه‌ی ملت، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نیات پلید مقامات آمریکایی و بخصوص برخی جریانات افراطی هیات حاکمه‌ی این کشور علیه ایران و کشورهای آزادیخواه، خاطر نشان کرد: جنگ هشت ساله و مشارکت آمریکایی‌ها در این مساله نشانگر نیات پلید آنهاست و شاهدیم که در جریان‌سازی‌های اخیر و پیش کشیدن بحث مذاکره نیز نیات پلید متاثر کردن افکار عمومی جهان را در سر دارد.

آقازاده این پیش‌نویس را در راستای مصوبات شورای امنیت عنوان کرد و افزود: آنها همواره برگ سبزهایی را به رژیم صهیونیستی برای تجاوز به کشورهای منطقه صادر کرده‌اند و بدون مشارکت آمریکایی‌ها تجاوزات آنها امکانپذیر نبود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری این نکته که اظهارات این‌چنینی از طرف مقامات آمریکایی و صهیونیستی تازگی ندارد، تصریح کرد: آنها جرات و توان انجام چنین کاری را ندارند و اگر دست از پا خطا کنند به عنوان یک ملت معدوم شناخته می‌شوند.

وی ادامه داد: این تحرکات یک ترفند تبلیغاتی است که قصد تحت فشار قرار دادن ایران را دارد و نشان می‌دهد که آنها تمایل دارند منطقه را به آشوب بکشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet