ایام محرم 1398
1389/05/09 12:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسین ابراهیمی:

در صورت هر اقدام نظامی اسرائیل، منطقه دیگر چیزی به نام اسرائیل را نخواهد دید

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، هر گونه اقدام رژیم صهیونیستی علیه کشورمان را عاملی توصیف کرد که در پی آن چیزی به نام اسرائیل وجود نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی نماینده‌ی مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با ایسنا، هر گونه اقدام نظامی از طرف رژیم صهیونیستی علیه کشورمان را به معنای اولتیماتومی برای نابودی این رژیم توصیف کرد و گفت: آمریکایی‌ها همانگونه که تمامی طرح‌هایشان در مورد خاورمیانه نقش بر آب شد این بار نیز مصوبه‌شان راهگشا نخواهد بود و در صورت هر اقدام نظامی اسرائیل اتفاقی روی می‌دهد که در طی آن منطقه دیگر چیزی به نام اسرائیل را نخواهد دید.

وی اضافه کرد: اسرائیل با تجربه‌ای که دارد به این کار دست نمی‌زند؛ چرا که در جوار خودشان در لبنان نتوانستند کاری از پیش ببرند.

به گفته‌ی این نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی، اسرائیل علی‌رغم اشرافیت نظامی به لبنان و حزب‌الله در قبال آنها نتوانست کاری از پیش ببرد و شکست مفتضحانه‌ای خورد. این بار نیز نمی‌تواند از حمله به ایران جان سالم به در ببرد و اگر چنین کاری صورت گیرد همه چیز در منطقه عوض می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet