شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/09 12:37:00
سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون اقتصادی خبر داد:

بررسی شرایط اجاره بهادرکمیسیون اقتصادی

** ارسلان فتحی پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : کمیسیون اقتصادی پس از تعطیلات مجلس افزایش اجاره بهای مسکن را بررسی می کند.

ارسلان فتحی پور نماینده مردم کلیبر ، هوراند ،خدا آفرین و آبش احمد در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص دلایل افزایش نرخ اجاره بهای مسکن گفت:در حال حاضر فروش خانه راکد شده است و روزبه روز کاهش قیمت مسکن را در کشور شاهد هستیم و برعکس اجاره بها در حال افزایش است.
نماینده مردم کلیبر داد:در واقع آن دسته از افرادی که نمی توانند خانه های ساخته شده را بفروشند افزایش قیمت اجاره بها را برنامه ریزی کرده اند.
فتحی پور در ادامه تاکید کرد:پس از تعطیلات مجلس باید  نشستی با وزیر مسکن و شهر سازی برگزار  و این مسئله را در کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی نمائیم .
وی با تاکید بر این که این موضوع به زودی رفع خواهد شد افزود: بسیاری از دست پنهان به علت ناتوانی در فروش مسکن با برنامه ریزی اجاره بها را افزایش داده و می خواهند با این وضعیت مردم را ناچار به خرید این خانه  ها کنند.
وی در پاسخ به این که آیا کمیسیون اقتصادی مجلس  سوالی از وزیر مسکن خواهد پرسید گفت:باید واقعیت ها را مطرح و برای راه حل آن برنامه ریزی نمود. با سوال و مسایلی از این دست نمی توان مشکل مسکن را حل نمود.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد:کمیسیون اقتصادی برنامه ای را برای  موضوعات اقتصادی تهیه کرده است که بخشی از آن نیز بر روی مسکن متمرکز می باشد.
وی گفت:برای حل موضوعات مسکن و اجاره بها راهکار ارائه می کنیم.
فتحی پور در خصوص تغییر وام مسکن در کلان شهرها برای حل مسئله مسکن گفت:وام های مسکن بایستی واقعی بوده و بر اساس مناطق تقسیم بندی شود،به هر حال در تهران و بسیاری از کلان شهرها تراکم گران تر است و آمارو ارقام باید دقیق وواقعی باشند.
وی تاکید کرد:در ضمن باید واقعیت ها را  به مردم ارائه و به علاج مسئله بیشتر فکر کرد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet