ایام محرم 1398
1389/05/09 13:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محبی‌نیا:

توصیه آمریکا به رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران رسوا کننده است

**عضو هیئت‌ رئیسه مجلس اسرائیل را ولد مشروع امپریالیسم عنوان کرد و گفت: برای مسئولین رژیم صهیونیست رسوا‌ کننده‌تر از این نیست که در سال ۲۰۱۰ کنگره یک کشور به آنان توصیه کند که به کشور دیگری حمله کنند.

جهانبخش محبی‌نیا نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب و عضو هیئت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی که در خصوص بیانیه کنگره آمریکا مبنی بر اجازه حمله اسرائیل به ایران با فارس گفت‌‌و‌گو می‌کرد؛ این بیانیه را غیرمعقولانه دانست و اظهار داشت: مدعیان حقوق بشر و دموکراسی و آزادی در فضایی که همه جهانیان مشکلات جهان را از راه گفت‌وگو و مذاکره حل می‌کنند، بر طبل جنگ می‌کوبند.

وی این بیانیه را نمایشی دانست و گفت: اینکه آنها در این راستا به کشور نامشروع دیگری حکم می‌دهند مبین نمایشی بودن این قضیه است.

عضو هیئت‌ رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه اسرائیل ولد مشروع امپریالیسم است، گفت: آمریکایی‌ها این تشکیلات نامبارک را به عنوان آلت دست و ابزار دست خود هرطور که می‌خواهند بازی می‌دهند.

محبی‌نیا ادامه داد: این اتفاق یک اقدام روشن در راستای تنویر افکار عمومی است.

نماینده مردم میاندوآب خاطرنشان کرد:‌ برای مسئولین رژیم صهیونیست رسوا‌کننده‌تر و زشت‌تر از این نیست که در سال 2010 کنگره یک کشور به آنان توصیه کند که به کشور دیگری حمله کنند.

وی ادامه داد: امیدوارم نخبگان و تحلیل‌گران رفتار سیاسی و روابط بین‌الملل بتواند این پدیده را به معنای واقعی ترجمه و تحلیل کنند و افکار عمومی شفافیت‌های بیشتری پیدا کند.

این نماینده مجلس هشتم در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس گفت:‌ ارتباطات پنهان و ارباب و رعیتی بین آمریکا و ازنابش و طبل توخالی بودن این جعبه‌های سیاست به راحتی با این اقدامات مشخص شد.

عضو هیئت‌ رئیسه مجلس در خصوص اقدامات و واکنش‌های لازم به این بیانیه، تصریح کرد: ‌نه تنها جامعه ایرانی بلکه جامعه جهانی به اندازه کافی به این قضیه واکنش نشان خواهد داد.

وی افزود: طبیعی است که این حرکت به هر نحو ممکن در درون خود محکومیتی را بدنبال دارد.

نماینده میاندواب‌ در ادامه یادآور شد: مسلم است که نیروهای داخلی و نخبگان متوجه قضیه هستند و نه تنها در داخل بلکه پیش‌بینی می‌شود در خارج از مرزهای ایران به صورت برجسته و پی‌درپی این حرکت زشت و غیراخلاقی برخواسته از زور، دیتکاتوری و خودکامگی محکوم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet