ایام محرم 1398
1389/05/09 10:39:00
سرویس سیاسی
یک کارشناس مسائل بین الملل در آمریکا:

پیش نویس کنگره برای جنگ علیه ایران از روی نادانی است

**یک کارشناس سیاسی آمریکا، پیش نویش کنگره برای حمله اسرائیل به ایران را اقدامی از روی نادانی توصیف کرد که به ضرر کل کشورهای منطقه خاورمیانه منجر می‌شود.

به گزارش خانه ملت به نقل از سایت خبری آنتی وار، درپی تصویب پیش نویس قطعنامه درکنگره آمریکا که چراغ سبزی به اسرائیل برای حمله به ایران تعبیر شده است، بسیاری از کارشناسان معتقدند که این اقدام فاقد هرگونه پایه و اساس درست و قانونی است.

این گزارش می افزاید: یک کارشناس مسائل بین المللی در آمریکا با اشاره به این پیش نویس که تعدادی از جمهوری خواهان کنگره آمریکا آن را امضا کرده اند، گفت: اسرائیل خود به جنگ بر علیه ایران و کشورهای خاورمیانه علاقه دارد و به طور مداوم برطبل جنگ می کوبد، واقدام نادرست کنگره نیز این موقعیت را تشدید می کند.

این گزارش می افزاید: این کارشناس که نام کاملش را در این سایت ذکر نکرده است، دراین خصوص هشدار داد: اگر جنگی در منطقه و به خصوص علیه ایران صورت گیرد غیر قابل کنترل است وبه ضرر کل کشورهای منطقه خاورمیانه است.

وی همچنین تاکید کرد: تصمیم  این تعداد از نمایندگان کنگره آمریکا علاوه بر مخدوش کردن وجهه واشنگتن، خطری برای کشورهای منطقه به شمار می رود و اقدامی نادرست و از روی نادانی است و ممکن است به جنگی تمام عیار تبدیل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet