هدر موبایل
1389/05/09 18:30:00
سرویس سیاسی
اکرمی:

فراکسیون‌ها برای کارآمد شدن باید دستور کار داشته باشند

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد: برای کارآمدتر شدن، فراکسیون‌ها باید دستور کار داشته باشند.

"سید رضا اکرمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به نقشی که فراکسیون ها داخلی مجلس در امر قانون گذاری می توانند ایفا نمایند، تصریح کرد: به هر حال مجلس جای قانون گذاری است و برای ایفای بهتر این وظیفه حتما پژوهش، اطلاعات گیری و بررسی نظرات به روش های مختلف انجام می شود تا به صورت یک پیشنهاد جامع الاطراف در بررسی طرح ها و لوایح درآید.

نماینده تهران، ری و شمیرانات و اسلامشهر با اظهار اینکه یکی از راه های به دست آوردن اطلاعات می تواند همین فراکسیون های مجلس باشد، خاطرنشان کرد: معمولا افرادی که علاقه بیشتری دارند عضو فراکسیون ها شده تا برحسب آن علاقه خود، به پیگیری مسائل پرداخته و در هنگام قانون گذاری و یا هر اقدام قانونی دیگر براساس آن عمل نمایند.

عضو کمیسیون فرهنگی با تاکید بر اینکه مسلما وجود فراکسیون ها در مجلس ضرر ندارد، ادامه داد: حتی می توان گفت که وجود فراکسیون ها برای مجلس سود هم دارد، منتهی اگر فراکسیون ها درباره موضوعات مختلف بحث و پیگیری کرده و مسائل مورد نظر را دنبال کنند.

اکرمی براین اساس برای کارآمد شدن فراکسیون ها خواستار وقت گذاری بیشتر از سوی اعضای فراکسیون ها شد و اعلام کرد: فراکسیون ها علاوه بر وقت گذاری، برای موثر بودن باید دستور کار داشته و به جد پیگیر آن باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet