ایام محرم 1398
1389/05/09 18:35:00
سرویس سیاسی
یوسفیان‌ملا در گفت وگو با خانه ملت:

مواضع لاریجانی منطبق بر مقررات بین المللی است

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: لاریجانی همه مردم ایران را به یک چشم نگاه می‌کند و در واقع ایشان یک چهره ملی و متعلق به کل نظام است.

"عزت اله یوسفیان ملا" نماینده آمل در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سفر علی لاریجانی رئیس مجلس به منطقه بهرستاق لاریجان آمل و حضور در مراسم یادواره شهدای این منطقه گفت: آقای لاریجانی مردم مازندران را با همان چشمی نگاه می کند که به مردم 30 استان دیگر نگاه می کند و مردم گیلک هیچ فرقی برای ایشان با مردم لر، ترک، بلوچ، آذری و... ندارند.

وی گفت: اینکه آقای لاریجانی به وطن اجدادی خود علاقه نشانه می دهند جای تقدیر و تشکر دارد اما شرکت ایشان در مراسم یادواره شهدا در یک روستای دور افتاده در مازندران، نشانه عشق و علاقه ایشان به مکتب شهید و شهادت است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به بازتاب بسیار وسیع سخنان لاریجانی در این روستای دور افتاده افزود: ساعاتی بعد از ایراد سخنان لاریجانی در آن روستا، این اظهارات بازتاب بسیار وسیع در رسانه های جهان و سایت های مختلف داشته و مواضع به حق، منطقی و منطبق با مقررات بین المللی رئیس مجلس مورد تحسین همه قرار گرفت.

یوسفیان تصریح کرد: آقای لاریجانی اهمیت زیادی برای مکتب شهید و شهادت قایل است و برای ارج نهادن به این مکتب در یک روستای دور افتاده مطلبی را بیان می کند که در پشت تریبون مجلس و یا در یک جلسه مهم مطرح می کند و ما باید به وجد چنین فردی افتخار کنیم.

لاریجانی روز گذشته در سفر به بهرستاق لاریجان آمل در روستای لوط حضور یافت و در مراسم شهدای این منطقه شرکت و سخنرانی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet