هدر اصلی
1389/05/09 18:43:00
سرویس سیاسی
ولی اسماعیلی:

عدم امنیت ایران، ناامنی دیگر کشورها را به همراه دارد

**عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: اسرائیل غاصب جرات حمله به ایران را ندارد و در صورت کوچک‌ترین تحرک علیه ایران، پاسخ دندانشکنی به آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل داده خواهد شد و عدم امنیت ایران ناامنی دیگر کشورها را به همراه دارد.

 "ولی اسماعیلی" نماینده گرمی و دشت مغان در مجلس در گفتگو با خانه ملت با اشاره به متن پیش نویس کنگره آمریکا در خصوص حمایت از حمله نظامی رژیم صهیونیستی به ایران گفت: ملت ایران هیچ وقت فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند را از یاد نخواهند برد و به تاسی از همین فرمایشات در مقابل آمریکای جنایتکار و حامیانش ایستاده و خواهند ایستاد.

وی با اشاره به جنگ های روانی غربیها علیه ایران در طول 30 سال گذشته تصریح کرد: ملت ایران از هیچ تهدیدی هراس ندارد و تا زمانی که روحیه جهادی در این ملت وجود دارد، دشمن هراسی بی معناست و برای نمایندگان کنگره آمریکا متاسف هستیم که هنوز این ملت را نشناختند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس اضافه کرد: ملت ایران همانطور که در طول دوران دفاع مقدس به تنهایی پوزه دشمنان را به خاک مالید، از این به بعد هم با اتکا به خداوند بر دشمنان خود غلبه خواهد کرد.

اسماعیلی گفت: اگر کشوری یک گلوله به سمت ایران شلیک کند، صدها گلوله به سمت آنان شلیک خواهد شد و عدم امنیت ایران ناامنی دیگر کشورها را به همراه دارد.

وی گفت: اگر آمریکا می خواهد خاطره تلخ جنگ ویتنام را در اسرائیل غاصب تکرار کند، می تواند با تحریک این کشور، به ایران حمله کند تا معلوم شود که وقتی آنها اولین گلوله را شلیک کردند، آخرین گلوله را چه کسی شیلک خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet