شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/09 19:39:00
سرویس سیاسی
فاطمه رهبر:

با حمایت ملت هیچ‌کس جرات حمله به ایران را ندارد

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل جرات حمله به ایران را ندارند، چرا که بخوبی می‌دانند در صورت کوچکترین حرکتی، با واکنشی شدید مواجه خواهند شد.

"فاطمه رهبر" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس در گفتگو با خانه ملت با اشاره به متن پیش نویس کنگره آمریکا در خصوص حمایت از حمله  نظامی رژیم صهیونیستی به ایران گفت: در جنگ 33 روزه لبنان حزب الله چنان درس عبرت انگیزی به رژیم غاصب اسرائیل داد که هرگز این کشور به فکر حمله به کشورهای منطقه نخواهد افتاد اما اگر کشور آمریکا این رژیم دست نشانده را مجبور به حمله به ایران کند، باید بداند که به پایان عمر خود نزدیک شده است.

وی گفت: از متن پیش نویس کنگره آمریکا می توان دریافت که این رژیم جعلی بر اساس سیاست های طراحی شده در آمریکا اقدام می کند و اگر بخواهد در منطقه ماجرا جویی کند، منافع آنان به خطر خواهد افتاد و معلوم نخواهد بود که چه افتضاحی برایشان بوجود می آید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: آمریکا و حامیانش همواره در راه ملت ایران سنگ اندازی کردند اما بدانند که قبل از آنکه این کارشکنی ها و تهدیدها به ضرر ایران تمام شود، به نفع ملت ایران بود و ایران سرمایه بزرگی به نام «حمایت ملت» دارد که در کشورشان از آن خبری نیست.

رهبر اضافه کرد: خوشبختانه در حال حاضر در کشور دولتی معتقد به نظام و گوش به ولایت بر سر کار است و مجلس شورای اسلامی نیز یک مجلس اصولگرا و استکبار ستیز است و این مجلس و دولت از حمایت قاطع مردم برخوردارند و تا زمانی که این سه ضلع هماهنگ باشند همه توطئه های دشمنان خنثی شده و خواهد شد.

وی به آمریکا و اسرائیل غاصب هشدار داد که مواظب مواضع خود در عرصه جهانی باشند و خشم ملت ها را بیش از این برنانگیزند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet