هدر موبایل
1389/05/10 08:00:00
سرویس کمیسیون ها
نورالله حیدری‌‌‌دستنایی:

واقعیت بیکاری در منطقه اردل و فارسان بیشتر آمارهای رسمی است

**نماینده مردم اردل و فارسان با انتقاد از وضعیت اشتغال در کشور تصریح کرد: واقعیت بیکاری در منطقه ما بیشتر فراتر از آن چیزی است که آمارهای دولتی و رسمی اعلام می کند.

«نورالله حیدری دستنایی» در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت مهمترین مشکل مردم منطقه اردل، فارسان کیا و کوهرنگ  را فقر دانست که این فقر ناشی از وضعیت بیکاری در این منطقه است.

نماینده اردل، فارسان کیا و کوهرنگ با تاکید بر اینکه هنوز در این منطقه فرصت های شغلی به جوانان به درستی معرفی نشده است، ادامه داد: متاسفانه افراد در منطقه ما چه بسا مهارت های خوبی برای کار پیدا کردن دارند، ولی به دلیل اینکه مشاوره خوب و کارکشته ای در این زمینه ندارند نمی توانند شغلی پیدا کنند.

وی با تاکید بر اینکه میزان بیکاری در حوزه انتخابیه او بسیار فراتر از آمارهای دولتی و رسمی است، تصریح کرد: استان چهارمحال و بختیاری ظرفیت بسیار خوبی برای ساخت کارخانه های آب معدنی دارد و از نظر جذب اکوتوریسم می تواند بسیار جذاب باشد.

حیدری افزود: ظرفیت های دامپروری، باغداری و کشاورزی در این استان بسیار بالاست و منطقه انتخابیه ما با آنکه یک درصد از خاک ایران را به خود اختصاص داده است، ولی 10 درصد آب ایران از این منطقه تامین می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet