ایام محرم 1398
1389/05/10 10:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اعزازی:

صدور قطعنامه وتحریم، سیاست نخ‌نمای استکبار جهانی است

**نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: صدور قطعنامه و تحریم ها علیه ایران، سیاست نخ نمای استکبار جهانی است.

ضیاالله اعزازی درگفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: صدور قطعنامه و تصویب تحریمها علیه ایران اسلامی چیزی تازه ای نبوده و ملت ایران از دهه 60 با اینگونه اقدامات سیاسی و پوچ استکبارجهانی به سرکردگی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی آشناست.

وی افزود: ملت ایران هیچ ارزشی برای اینگونه بیانیه و قطعنامه های قایل نیست وهمچنان با صلابت و اقتدارهمیشگی در مسیر توسعه و رشد کشور خود حرکت می کند.

اعزازی تاکید کرد: دشمنان به خوبی می دانند آن زمانی که انقلاب اسلامی در ابتدای راه خود بود اینگونه تهدیدات و تحریمها تاثیری بر اراده فولادی مردم فهیم و با بصیرت ایران نداشته است.

نماینده مردم بناب در مجلس هشتم اظهارداشت: درحال حاضرایران اسلامی با دهه 60 تفاوتهای بسیاری دارد و تمام نیازهای کشور توسط دانشمندان و صنعتگران غیرتمند ایرانی در داخل تولید و کمبودها به سرعت برطرف می شود.

وی گفت: هنوز وصایای بنیانگذار انقلاب اسلامی در خصوص اینکه " پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به کشور نرسد " درجان این ملت طنین انداز بوده و با تمام وجود از حریم ولایت مطلقه فقیه پاسداری و دفاع می کنند.

اعزازی افزود: بارها دولتمردان غربی نتیجه اینگونه برخوردهای بی خردانه خود را دیده و خود چراغ سبز نشان داده و خواستار مذاکره شده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet