هدر موبایل
1389/05/10 10:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقازاده:

طرح سنای آمریکا مکمل اقدامات مرموزانه هیئت حاکمه این کشور است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به طرح سنای آمریکا مبنی بر صدور مجوز برای حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به ایران است، گفت: طرح اخیر سنای آمریکا مکمل اقدامات نرم و سخت و مرموزانه هیئت حاکمه آمریکا است که تازگی ندارد.

علی آقازاده در گفتگو با فارس پیرامون رفتار دوگانه سنای آمریکا که از طرفی پیشنهاد مذاکره داده و از طرفی دیگر در صدد صدور مجوز برای حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به ایران است، گفت: هیئت حاکمه آمریکا در حال حاضر سراسیمه از طرفی شمشیر از رو بسته و از طرف دیگر به شکل مرموزانه پیشنهاد مذاکره می دهد.

وی ادامه داد: طرح اخیر سنای آمریکا مکمل اقدامات نرم و سخت و مرموزانه هیئت حاکمه آمریکا است که تازگی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به پیشینه اقدامات آمریکا علیه ایران گفت: همه دنیا می دانند که آنها خود مستقیما علیه ایران بودجه تعیین کرده و از گروه‌های تروریستی و نیروهای معاند داخلی در عرصه‌های مختلف حمایت می‌کنند.

آقازاده با اظهار اینکه ایران از اینگونه سخنان بیهوده زیاد شنیده است، گفت: این طرح در ادامه سناریویی است که در طول 30 سال اجرا کرده‌اند ولی نتوانسته اند موفق شوند چرا که رژیم صهیونیستی قدرت مقابله علیه جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

وی با یادآوری تفاوت موجود در دیدگاه مردم و دولت آمریکا نسبت مسائل مختلف گفت: در اینکه دولتمردان آمریکا علیه ایران کینه دارند شکی نیست ولی از طرف دیگر نفوذ گروه‌های افراطی صهیونیستی را هم داریم که در مجموع نظرشان مشترک است و در این مورد تقسیم کار کرده اند.

نماینده رشت با اشاره به مشکلات رژیم اشغالگر قدس در عرصه داخلی و خارجی و شکست این رژیم در غزه و جنوب لبنان عنوان کرد: این طرح از سر سراسیمگی مطرح شده و بیشتر مصرف تبلیغاتی دارد.

 

*پیشنهاد مذاکره سنای آمریکا طرح فریب است

آقازاده در رابطه با پیشنهاد مذاکره سنای آمریکا هم گفت: در قالب گروه 5+1 و وین به دفعات مختلف با آمریکا بحث و گفتگو داشته ایم.

وی با "طرح فریب " خواندن این پیشنهاد افزود: آنها هیچ وقت صادقانه عمل نمی کنند و معمولا عهد شکن هستند و در تنظیم قطعنامه 1929 و بیانیه تهران نشان دادند که کاملا ریاکارانه و دغل بازانه برخورد می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی با رد پیشنهاد سنای آمریکا تصریح کرد: این پیشنهاد در ادامه فریب کاری‌ها و دغل کاری‌های آمریکا است و حسن نیتی نمی‌بینیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet