هدر موبایل
1389/05/10 10:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

قانون صیانت از دستاوردهای هسته‌ای با بازرسی غیر قانونی محموله‌های ایران مقابله می‌کند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر بی تاثیر بودن فشارهای امریکا و اروپا علیه برنامه هسته ای ایران، گفت: قانون صیانت از دستاوردهای هسته ای برای حمایت از فعالیت های دولت در غنی سازی صلح آمیز اورانیوم و مقابله به مثل علیه بازرسی غیر قانونی محموله های ایران، تصویب شد تا از حقانیت جمهوری اسلامی در برابر بی تاثیر بودن فشارهای امریکا و اروپا دفاع نماییم.

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در خانه ملت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به تلاش های مجلس شورای اسلامی برای خنثی سازی فشارهای جدید اتحادیه اروپا و امریکا افزود: باتلاق عراق، افغانستان و پاکستان برای امریکا و انگلیس موجب سرافکندگی دولت های غربی شده و از همین رو غربی ها برای پوشاندن اشتباهات خود به فشارهای بیشتر بر ایران می پردازند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اروپا تحت تاثیر شدید لابی های صهیونیستی امریکاست،تصریح کرد: اروپا نباید منافع خود را به امریکا گره بزند چرا که مردم امریکا نیز از جنگ افروزی های دولت خود در خاورمیانه و حمایت از کانون های تروریستی،خشمگین هستند.

وی با بیان اینکه موقعیت استراتژیک ایران،مسئله غیر قابل انکار اروپایی ها است، اظهار داشت: قطعا فشارهای دیپلماتیک علیه ایران،منافع سیاسی اروپا در خاورمیانه و روابط بین الملل را به خطر می اندازد و اروپاییان خود نیز به این موضوع کاملا واقف هستند.

آلیا ضمن اشاره به رد دعوت سفیر انگلیس در تهران برای مذاکره از سوی فراکسیون زنان گفت: سایمون گس سفیر انگلیس قبلا با حضور در کمیسیون امنیت ملی مجلس، به عدم شناخت از ملت ایران اعتراف کرد و به خاطر کارنامه سیاه دولت خود در تاریخ روابط با ایران تلویحا عذرخواهی نمود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet