هدر موبایل
1389/05/10 11:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

رژیم صهیونیستی اشتباه کند محو خواهد شد

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که اگر رژیم صهیونیستی در قبال ایران اشتباه کند از روی زمین محو خواهد شد، تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران در مقابل هر اقدامی از سوی رژیم صهیونیستی با ضربه سنگین تر و مهلک تری پاسخ خواهد داد.

اسماعیل کوثری در گفت وگو با ایرنا با بیان این که امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی دچار سردرگمی شده اند، گفت: در پشت صحنه اقدامات رژیم صهیونیستی دست آمریکا به چشم می خورد زیرا این رژیم به خودی خود هیچ توان و قدرتی ندارد.

وی با بیان این که آمریکا پشتوانه اصلی رژیم صهیونیستی است افزود: این رژیم بدون پشتوانه آمریکا قادر به انجام هیچ کاری نیست و آمریکا همواره این رژیم را به جلو می اندازد تا جمهوری اسلامی ایران را محک بزند.

به گفته نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ، رژیم صهیونیستی خود می داند اگر بخواهد کوچکترین اقدامی علیه ایران انجام دهد پشیمان خواهد شد.

کوثری با بیان این که رژیم صهیونیستی جسارت و توانایی کوچکترین اقدامی علیه ایران را ندارد، اظهار داشت که صهیونیست ها باید در ابتدا پاسخگوی مردم خودشان در خصوص اقداماتشان در غزه و لبنان باشند.

وی با تاکید بر این که تهدیدات رژیم صهیونیستی تنها برای جنگ روانی است، بیان کرد که رژیم صهیونیستی جرات انجام چنین اقدامی را ندارد و جمهوری اسلامی ایران در مقابل چنین اقدامی ضربه سنگین تر و مهلک تری به این رژیم وارد می کند.

وی در خصوص ایجاد سناریوی "آمریکایی-صهیونیستی" برای شرارت در دریاها گفت: آمریکا با کمک رژیم صهیونیستی نمی تواند اقدامی علیه ایران انجام دهد و بدانند که توطئه های آنان به نتیجه نخواهد رسید و دست آنان برای تمامی دنیا رو شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet