شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/10 11:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده همدان در ملاقات با وزیر راه خواستارشد:

برای اصلاح وضعیت پروازهای تهران، همدان سریعا اقدام لازم صورت گیرد

**جلسه فوق العاده نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با وزیر راه و ترابری با حضور معاونان وزیر راه، رییس سازمان هواپیمایی کشوری و مدیران مربوطه استانی تشکیل شد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه فرودگاه با توجه به مصوبات سفر دوم ریاست جمهوری و امکان فرود هواپیماهای پهن پیکر برای پوشش سفرهای خارجی و حج تمتع بیان کرد: با توجه به تاکید دولت مبنی بر عدالت در توسعه و بهره مندی از امکانات استانی، لازم است که با تعیین جدول زمانی، تعهدات هر چه سریعتر به انجام برسد تا امکانات مهیا شده به نحو مطلوب تری مورد استفاده قرار گیرد.

حجازی با گله مندی از لغو بعضی از پروازهای تهران، همدان و بالعکس و با توجه به ضرورت گردشگری، همچنین تردد اساتید و دانشجویان و فعالان اقتصادی تقاضا کرد: سریعا نسبت به اصلاح رویه فعلی اقدام لازم صورت گیرد و روزانه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر این پروازها انجام پذیرد.

وی ادامه داد: با موافقت وزیر راه و ترابری دستور داده شد که رییس سازمان هواپیمایی کشوری کاپیتان نخجوان سریعا مقدمات انجام این پرواز، حتی المقدور با نوع هواپیما فوکر 100 را مهیا کند.

وی در مورد تعلل پیمانکار وزارت راه و ترابری مبنی بر بهره برداری به موقع از قطعه اول پروژه آزاد راه ساوه، همدان اظهار داشت: هر روز تاخیر علاوه بر خسارات جانی و مالی به مسافران این مسیر باعث می شود انتظارات عمومی مردم بر اساس تعهدات داده شده نادیده گرفته شود که وزیر راه و ترابری با قبول موضوع، دستور اکید داد تا معاونت مربوطه همه مقدمات انجام پروژه در قطعه اول حداکثر تا پایان آبان ماه را مهیا کرده و با رفع موانع پیشرفت پروژه، راسا موضوع را مورد پیگیری قرار دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet