هدر موبایل
1389/05/10 12:52:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

رژیم صهیونیستی دست از پا خطا کند، قلب تل آویو را هدف قرار می‌دهیم

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مرگ رژیم صهیونیستی نزدیک است، گفت: در صورت حمله رژیم صهیونیستی، قلب تل آویو هدف قرار خواهد گرفت.

"محمود احمدی بیغش" در گفت وگو با ایرنا، در خصوص تهدیدات رژیم صهیونیستی بیان کرد که این رژیم کوچکتر از آن است که بخواهد تهدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران به حساب آید زیرا جرات و جسارت انجام این گونه اقدامات را ندارد.

به گفته وی ایران در طول سال های 59 تا 67 تمامی دشمنان ایران خصوصا آمریکا و رژیم صهیونیستی به این نتیجه رسیده اند که در مقابل کشوری مانند ایران نمی توانند کاری از پیش ببرند.

وی با بیان این که در صورت حمله رژیم صهیونیستی، قلب این رژیم هدف قرار خواهد گرفت بیان کرد که صهیونیست ها می دانند در مقابل هر تحرک آنان حمله ایران به این رژیم انجام می گیرد.

وی با بیان این که امروز رژیم صهیونیستی در افکار عمومی دنیا روسیاه شده است بیان کرد که هدف از تهدیدات زنده کردن جنازه متعفن صهیونیست ها است.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با بیان این که قوی ترین جریان رسانه ای دنیا در دست صهیونیست هاست اظهار داشت که رژیم صهیونیستی با استفاده از رسانه هایی که در اختیار دارد علیه ایران فضا سازی می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet