هدر موبایل
1389/05/10 12:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهنگی:

بیانیه کنگره آمریکا مقدمه‌ای برای حذف نهایی رژیم‌اسرائیل است

**عضو هیئت رئیسه مجلس در خصوص بیانیه کنگره آمریکا در حمایت از رژیم‌صهیونیستی برای حمله به ایران، گفت: این موضوع شاید مقدمه‌ای برای حذف نهایی غاصبی به‌نام اسرائیل باشد.

محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی که در خصوص بیانیه کنگره آمریکا مبنی بر توصیه به رژیم‌صهیونیستی برای حمله به ایران با فارس گفت‌و‌گو می‌کرد، اظهار داشت: رژیم‌صهیونیستی اگر چنین امکانی برای حمله به ایران داشت، منتظر اجازه کنگره آمریکا نمی‌ماند.

وی افزود: این رژیم خود از نظر داشتن تسلیحات هسته‌ای در جهان مجرم محسوب شده و به لحاظ عدم پایبندی به مقررات بین المللی یکی از قانون شکن‌ترین و شرورترین رژیم‌های جهان به شمار می‌آید.

 

* رژیم‌صهیونیستی قدرت و جرات حمله به ایران را ندارد

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: رژیم‌صهیونیستی قدرت نظامی خود را در حمله به لبنان و حزب‌الله آزمود لذا این کشور چنین قدرت و جراتی را ندارد که بخواهد به ایران حمله کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد: در صورت کوچکترین تخطی از واقعیات و مقررات بین‌المللی و نگاه نادرست به سمت جمهوری اسلامی ایران، پاسخ قاطع خود را دریافت خواهد کرد.

این نماینده مجلس هشتم در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس گفت: این موضوع شاید مقدمه‌ای برای حذف نهایی غاصبی به نام اسرائیل باشد لذا اجازه دادن و ندادن آمریکایی‌ها به این رژیم نقش و تاثیری در این زمینه نخواهد داشت.

فرهنگی خاطرنشان کرد: آمریکا و سیاستمداران و مسئولین آن در گذشته نشان داده‌اند که هیچگاه خیرخواه ملت ایران نبوده‌اند.

وی افزود: رژیم غاصب اسرائیل راه به جایی نخواهد برد و جمهوری اسلامی ایران دفاع از کشور را حق خود می‏داند و در صورت هر گونه اقدام بیگانگان از تمامیت ارضی کشور دفاع خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet