هدر موبایل
1389/05/10 10:49:00
سرویس سیاسی
تحلیل گر نظامی روسی در واکنش به پیش نویس کنگره آمریکا:

ایران در شرایط جنگ هم از حق خود کوتاه نمی‌آید

**تحلیگر برجسته نظامی روسی تصویب پیش نویس کنگره آمریکا در حمایت از حمله رژیم صهیونیستی به ایران را اقدامی نادرست دانست و تاکید کرد، در صورت آغاز جنگ هم ایران از حق خود کوتاه نمی‌آید.

به گزارش خانه ملت به نقل از ریانووستی انگلیسی، "پاول فلگن‌هاور" یکی از تحلیگران برجسته نظامی روسیه در خصوص پیش نویس کنگره آمریکا برای حمله نظامی اسرائیل به ایران تاکید کرد، اگر جنگی صورت گیرد یک جنگ تمام عیار خواهد بود و ایران از حق خود کوتاه نمیآید.

وی افزود: کشورهای منطقه نیز مسلما از این جنگ درامان نخواهند بود ، پس بهتر است پیش از هرگزینه نظامی ابتدا وقایع پس از جنگ را بررسی کرد.

این تحلیلگر افزود: اکثر اقداماتی که کنگره آمریکا بر علیه ایران انجام می دهد بر سر مناقشات هسته ای ایران است ، اما آمریکا باید تمام جنبه های مسئله را در نظر بگیرد و حمایت از اسرائیل برای حمله به ایران نمی تواند راه حل مناسبی برای حل این مناقشه باشد.

فلگن هاور با اشاره به اینکه وقع جنگ به نفع هیچ کس نیست ، گفت: بهتر است کنگره آمریکا راهی را برای پیش گیری از جنگ بیابد نه اینکه به وقع جنگ دامن بزند.

وی همچنین تصریح کرد: اگر جنگی درمنطقه صورت گیرد ، آتشی گسترده به پا خواهد کرد و بسیاری از کشورها را درگیر می کند.

این تحلیل گر روسی همچنین پیش بینی کرد، اگر جنگی علیه ایران انجام بگیرد، روسیه بی‌طرف خواهد بود و از کسی جانبداری نخواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet