هدر موبایل
1389/05/10 20:38:00
سرویس سیاسی
نماینده سبزوار:

آستانه تحمل مدیران برای نقدپذیری افزایش یابد

**نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خواستار بالارفتن آستانه تحمل مدیران برای افزایش ظرفیت نقدپذیری شد.

"محمدرضا محسنی ثانی" درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به لزوم بالا بودن ظرفیت نقدپذیری درمدیران، گفت: ما اگر درست به نقد بپردازیم باید هرنقد منصفانه را به فرصت تبدیل نمائیم.

نماینده سبزوار با یادآوری اینکه الان برخی شخصیت های جامعه نقد را کاملا بر نتابیده و از آن استقبال خوبی نمی کنند، خاطرنشان کرد: رواج نقد در کشور باید به صورت یک امر معروف تلقی شود.

وی با تاکید براینکه همه مدیران باید ظرفیت نقدپذیری داشته باشند، اظهار کرد: این نقد می تواند در راستای مثبت آن فعل انجام گیرد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی با ابراز تاسف از اینکه گاهی اوقات جای نقد و تخریب عوض می شود، خاطرنشان ساخت: دلیل این امر دربیشترمواقع مسایل خطی و جناجی  است که در خارج از چارچوب یک نقد عالمانه صورت می گیرد.

وی افزود: در حالی که نقد را باید به عنوان یک معروف دانسته و همیشه از آن استفاده کرد تا ظرفیت نقدپذیری در جامعه افزایش یابد.

نماینده سبزوار براین اساس خواستار افزایش ظرفیت نقدپذیری در همه مسئولان شد.

محسنی ثانی درباره راه های افزایش ظرفیت نقدپذیری در جامعه، گفت: توجه و تذکرات و ارتقای فرهنگ جامعه می تواند نقش بسیار موثری در افزایش ظرفیت نقدپذیری مدیران داشته باشد.

وی فراهم کردن فضای نقادی در کشور را از دیگر راه های نقدپذیر کردن جامعه دانست و خاطرنشان کرد: گاهی وقت ها برای برخی مسائل که خوشایند ما نیست نباید باب تخطئه را باز نمائیم.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی تاکید کرد: برای این منظور باید آستانه تحمل مدیران در جامعه را بالا برد تا نقادی میان آنها جا بیافتد.

وی با اظهاراینکه در کنار نقد ممکن است برخی مسائل تخریبی نیز بوجود آید، خاطرنشان کرد: باید اجازه داد نقدها تا جایی که  به خطوط قرمز نظام ، انقلاب و ولایت فقیه خدشه ای وارد نمی کنند، مطرح شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet