خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/10 20:47:00
سرویس بین الملل
پرویز سروری:

تصویب کنگره آمریکا تکمیل فشارها علیه ایران است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، مصوبه اخیر کنگره آمریکا را گامی در جهت تکمیل فشارها علیه ایران و به عنوان چاشنی تحریم‌ها توصیف کرد.

"پرویز سروری" در گفتگو با خانه ملت با اشاره به مصوبه کنگره آمریکا مبنی بر اجازه به رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران گفت: این رژیم آنقدر آسیب پذیر است که در صورت هر اقدام نظامی علیه ایران، پاسخ محکمی دریافت می کند به تلی از خاکستر تبدیل می شود و لذا توان چنین کاری را ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: این اقدامات برای تکمیل فشارها علیه جمهوری اسلامی ایران است و آنها بحث تهدید را به عنوان چاشنی تحریم مطرح می کنند تا به ایران فشار آورند که در زمینه برنامه هسته ای عقب نشینی کند.

نماینده مردم تهران با اشاره به شکست رژیم صهیونیستی بر حزب الله و نیز در جنگ 22 روزه غزه را عاملی گفت: شکست های پیشین اسرائیلی ها نشان می دهد این رژیم توانایی مقابله با ایران را ندارد.

وی افزود: آنها می دانند که اگر جنگ را شروع کنند امکان توقف آن را نخواهند داشت و لذا این بحث ها در جهت جنگ روانی و به نوعی تقویت این رژیم است تا به گونه ای نشان دهد که اسرائیل توان حمله به ایران را دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet