هدر موبایل
1389/05/11 10:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی خبر داد:

بررسی طرح اصلاح الگوی مصرف انرژی در صحن علنی مجلس

**سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: طرح اصلاح الگوی مصرف انرژی برای بررسی در نوبت صحن علنی مجلس قرار دارد و احتمالا بعد از تعطیلات مجلس این طرح در صحن مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سید عماد حسینی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اتمام بررسی طرح اصلاح الگوی مصرف انرژی در کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: این طرح بعد از تشکیل کمیته‌های مختلف و بررسی‌های کارشناسی در کمیسیون انرژی مجلس به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه جمع‌بندی‌های نهایی در خصوص این طرح در کمیسیون صورت گرفته است،‌ افزود: این طرح با سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب در خصوص اصلاح الگوی مصرف انرژی هم مطابقت داده شده است و هم‌اکنون این طرح در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد.

حسینی ادامه داد: از نمایندگان مجلس تقاضا داریم که این طرح را اصل هشتاد و پنجی کنند و این طرح به صورت آزمایشی و به مدت 5 سال در کشور اجرا شود و مطابق اصل 85 همان بررسی که در کمیسیون انجام شده است در صحن مجلس به رأی گذاشته شود و اگر این طرح رأی آورد آن را اجرا کنیم و اگر هم رأی نیاورد بند بند این طرح را مورد بررسی قرار دهیم.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: این طرح هم‌اکنون برای بررسی در نوبت صحن علنی مجلس قرار دارد و احتمالا بعد از تعطیلات مجلس در صحن مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet