خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/05/11 10:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یک نماینده اصولگرای مجلس:

برخی باندبازی‌ها و تندروی‌ها اجازه تبدیل وحدت از شعار به عمل را نمی‌دهد

**یک نماینده‌ی اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت: وجود برخی افراد تندرو در دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرای کشور و باندبازی‌های این افراد اجازه نمی‌دهد که وحدت از شعار به عمل تبدیل شود.

سیدکاظم دلخوش در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تاکیدات مکرر بزرگان نظام مبنی برایجاد وحدت در کشور، خاطرنشان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون، هر زمان که تبعیت از مقام معظم رهبری وجود داشته است، کشور رو به پیشرفت بوده است و در مقابل هر زمان که اختلاف و تفرقه را شاهد بوده‌ایم، دود مشکلات پیش آمده به چشم مردم رفته است.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر حفظ وحدت در شرایط فعلی کشور، خاطرنشان کرد: علی‌رغم همه‌ی این تاکیدات، متاسفانه هنوز وحدت آن‌طور که باید در کشور به وجود نیامده است و آن هم به این دلیل است که عده‌ای در کشور همیشه به دنبال ایجاد تفرقه و تندروی هستند.

دلخوش با اعتقاد به این‌که در شرایط فعلی کشور، هرکس که قصد کمک به نظام را دارد، چه از جریان اصلاح‌طلب و چه اصولگرا، باید به دنبال همبستگی و وحدت باشد، ادامه داد: عموم جریانات و گروه‌ها و افراد کلیات نظام را قبول دارند؛ هرچند که ممکن است افراد و گروه‌های محدودی وجود داشته باشند که با اصل نظام عناد دارند و تنها به دنبال تحقق اهداف دشمنان هستند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اعتقاد به وجود برخی افراد نا آگاه، چه در جریان چپ و چه راست، ادامه داد: برخی تندروها در دو جریان وجود دارند که با پایه و اساس انقلاب برخورد نادرستی دارند و فرمایشات مقام معظم رهبری را به صلاح خود تفسیر می‌کنند. اینها افرادی هستند که به جای حل مشکلات مردم، به دنبال باندبازی‌ها هستند.

نماینده‌ی صومعه‌سرا در مجلس با اظهار تاسف از این‌که برخی افراد در جریانات سیاسی ذاتشان تندروی است، گفت: البته دشمنان، ما را می‌شناسند که مردم ایران هرچقدر هم که با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشند، در مواقعی که احساس کنند کلیت نظام با خطر مواجه است، با یکدیگر متحد می‌شوند.

دلخوش، انتقادهای سازنده و بدون غرض را موجب پویایی انقلاب دانست و گفت: مردم ایران چه چپ و چه راست، دخالت بیگانگان را در مسائل کشور برنمی‌تابند و حتی تحریم‌های احتمالی که علیه کشورمان بعضا مطرح می‌شود، هیچ اثری در روحیه‌ی مردم نخواهد داشت.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس شورای اسلامی در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا وجود عقاید و دیدگاه‌های مختلف در فضای سیاسی کشور را در مقابل تحریم‌های احتمالی دشمنان مشکلی ندانست و گفت: قطعا در یک شرایط متفاوت همه با یکدیگر متحد خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet