هدر موبایل
1389/05/11 11:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ناصری:

وزارت کشور پیشنهاد رسمی در خصوص تغییر نظام انتخابات ارائه نداده‌است

**سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: پیشنهاداتی که از سوی وزارت کشور در خصوص تغییر نظام انتخابات مطرح شده است به صورت شفاهی بوده و تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی از سوی وزارت کشور به کمیسیون در این خصوص ارائه نشده است.

عبدالحسین ناصری سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه دو جلسه گذشته کمیسیون مشترک طرح‌های سه گانه به دلیل حد نصاب نرسیدن اعضاء تشکیل نشده است، اظهار داشت: در حال حاضر کلیات طرح تغییر نظام انتخابات به تصویب رسیده است و کمیسیون بررسی جزئیات این طرح را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: ما از همه دعوت می‌کنیم که در خصوص این طرح نظرات خود را ارائه دهند چرا که این طرح یکی از طرح‌های مهم محسوب می‌شود و اعمال نظرات کارشناسی در آن بسیار مهم خواهد بود.

ناصری با بیان اینکه کمیسیون در بررسی این طرح به صورت بسته عمل نخواهد کرد ادامه داد: کمیسیون از تمام صاحب نظران در خصوص این طرح دعوت خواهد کرد تا در کمیسیون حاضر شوند و نقطه نظرات و برنامه‌های پیشنهادی خود را ارائه دهند.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس یادآور شد: تاکنون چندین بار نمایندگانی از وزارت کشور در کمیسیون حاضر شده‌اند و نظرات خود را بیان کرده‌اند که در برخی موارد هم این نقطه نظرات اعمال شده است.

وی در پایان گفت: پیشنهاداتی که از سوی وزارت کشور مطرح شده است به صورت شفاهی بوده و تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی از سوی وزارت کشور در خصوص تغییر نظام انتخابات به کمیسیون ارائه نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet