شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/11 12:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کلیمیان:

رژیم صهیونیستی جرأت تصور حمله به ایران را هم ندارد

**نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی حتی جرأت تصور حمله به ایران را هم ندارد، گفت: باید مطمئن بود که اگر کشوری به‌خصوص رژیم صهیونیستی دست به حماقت علیه ایران بزند، نسخه مرگ خود را امضا کرده است.

سیامک مره صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به تحرکات اخیر دشمنان در منطقه، اظهار داشت: کسی در دنیا تا این حد نمی‌تواند از نعمت عقل بی‌بهره باشد که تصور حمله به ایران را در ذهن خود پرورش دهد.

وی افزود: موضوعی که همه دشمنان جمهوری اسلامی ایران هم به آن اعتراف دارند، این است که ایران قدرتمندترین کشور در منطقه است.

نماینده کلیمیان در مجلس تصریح کرد: دشمنان امروز معترفند که ایران یک ابرقدرت نه تنها از نظر نظامی بلکه از نظر پشتیبانی ملی بوده و هیچ کشوری در منطقه و جهان به اندازه نظام جمهوری اسلامی از پشتیبانی مردمی برخوردار نیست.

مره‌صدق با بیان اینکه تصور باطل حمله به ایران به ذهن هیچ بیماری هم خطور نمی‌کند، تاکید کرد: هیاهو‌های رسانه‌ای اخیر بیشتر ژست تبلیغاتی است چرا که غرب قصد دارد به نحوی لابی‌های صهیونیستی مستقر در آمریکا را از خود راضی نگه دارد.

وی خاطرنشان کرد: اینکه تصور حمله به ایران در ذهن هیچ نادانی نقش نمی‌بندد به این دلیل است که ملت ایران ثابت کرده که دنباله‌رو فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و برای دفاع از منافع ملی بدون توجه به اختلافاتی که ممکن است در چارچوب نظام وجود داشته باشد، همیشه آماده است.

نماینده کلیمیان در مجلس در ادامه تاکید کرد: دشمن باید احمق باشد که دست به اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران بزند؛ عراق که به عنوان کشوری که از نظر پشتیبانی مردمی با ایران قابل مقایسه نیست برای آمریکا به باتلاق تبدیل شده است از این رو کشوری با ماهیت تاریخی، پشتیبانی مردمی از حاکمیت و نیروی نظامی غیر قابل مقایسه با کشورهای منطقه به هیچ وجه اجازه پرورش فکر خام حمله به خود را به هیچ دشمنی نخواهد داد.

مره‌صدق اضافه کرد: باید مطمئن بود که اگر کشوری به خصوص رژیم صهیونیستی دست به چنین حماقتی بزند، نه تنها نسخه مرگ خود را امضا کرده بلکه باعث شده که حاکمیت و وجود خارجی خود را نیز برای تمام طول تاریخ از بین ببرد.

وی در ادامه گفت که رژیم صهیونیستی حتی جرأت تصور حمله به ایران را در ذهن ندارد، آنها فقط دنبال این هستند که از مواضع تند خود برای منافع داخلی استفاده کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet