شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/11 12:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

هرگونه حمله اسرائیل به معنای تمایل این رژیم برای محو شدن از صحنه روزگار است

**نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به پیش‌نویس بیانیه اخیر کنگره آمریکا علیه ایران، گفت: حمله رژیم صهیونیستی به ایران به معنای آن است که اسرائیل خود خواهان محو شدن از صحنه روزگار و برای همیشه است.

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نماینده مردم بیرجند و نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که در خصوص پیش‌نویس بیانیه اخیر کنگره آمریکا علیه ایران که در آن از حمله نظامی رژیم‌صهیونیستی به کشورمان حمایت کرده است، با فارس گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: عملکرد آمریکا همواره این گونه بوده است، یعنی اعمال و برخوردهای این کشور با سخنانشان تفاوت داشته است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه این اقدامات آمریکا تازگی ندارد، عنوان کرد: همه ما شاهد بودیم که چگونه رئیس‌جمهور آمریکا با وجود اینکه خود خواستار ورود برزیل و ترکیه برای حل موضوع نحوه تأمین سوخت رآکتور تهران، طی نامه‌ای شده بود، نوشته بود اما به گونه‌ای دیگر عمل کرد و بلافاصله پس از بیانیه تهران که مسیرها برای مذاکره باز شده بود، قطعنامه شورای امنیت با تلاش آمریکا علیه ایران صادر شد و هنوز هم که این قطعنامه به جایی نرسیده بود، قطعنامه اروپا علیه ایران صادر شد.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در ادامه یادآور شد: رژیم‌صهیونیستی دو جنگ را در لبنان و غزه تجربه کرده و در برابر این 2 گروه شکست خورد، در حالی که لبنان تنها یک جریان و یک گروه بود و در فلسطین نیز تنها یک بخش از فلسطین در جنگ حضور داشتند، اما این رژیم نتوانست در برابر این دو حزب مقاومت کند و شکست مفتضحانه‌ای از آنها خورد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر همین اساس عنوان کرد: شکست رژیم‌صهیونیستی از لبنان در حالی صورت گرفت که حزب‌الله به دفاع هوایی مجهز نیست و نیروی دریایی نیز نداشت و رژیم‌صهیونیستی با وجود اینکه از زمین، هوا و دریا به حزب‌الله حمله می‌کرد در برابر مقاومتی که نیروی آن چنانی نداشت،‌ با ذلت و خواری از صحنه بیرون رفت.

وی با تأکید بر اینکه ما معتقدیم که جنگ 33 روزه علیه لبنان، یک جنگ علیه اسلام بود، اعلام کرد: اگر بنا شد رژیم غاصب صهیونیستی به ایران حمله کند، بنده باید عرض کنم که هم لبنان مقابل این رژیم غاصب ایستاده است و هم فلسطین و حماس.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در ادامه یادآور شد: در صورت حمله رژیم‌صهیونیستی به کشورمان، ایران با تمام قدرت و توان خود در برابر این رژیم غاصب خواهد ایستاد.

"اگر رژیم صهیونیستی دچار چنین اشتباه و خبط بزرگی شود، به‌معنای آن است که اسرائیل خواهان محو شدن از صحنه روزگار و برای همیشه است و این همان خواسته‌‌ای است که سید‌حسن نصرالله اعلام کرد که اگر اسرائیل بخواهد دست به اقدامی بزند ما نقشه خاورمیانه را تغییر خواهیم داد. "

وی اعلام کرد: واقعیت این است که ایران کشوری نیست که رژیم صهیونیستی بتواند به این آسانی به آن حمله کند و بنده معتقدم که همه این موضوعات و مسائل، تلاطم‌ها و تهدیدات تاکتیکی هستند تا ملت ایران را بترسانند، اما این ملت در انقلاب و در طول 8 سال جنگ تحمیلی ثابت کرده که هرگز تسلیم دشمنان نمی‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet