هدر موبایل
1389/05/11 12:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون عمران با ابراز خرسندی از پیشرفت ایران در صنعت هواپیمایی عنوان کرد:

پیشرفت صنعت هواپیمایی ایران در ذهن دشمن نمی‌گنجد

**عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان تنها از بخش اندکی از پیشرفت صنعت هواپیمایی ایران اطلاع دارند گفت: دشمنان این مرز و بوم به ذهنشان خطور نخواهد کرد که ایران در صنعت هوایی چه اقدامات بزرگی انجام می دهد.

سید محمد کاظم حجازی نماینده مردم همدان در خانه ملت،در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه پیشرفت های هواپیمایی کشورمان با وجود فشارهای متوالی از سوی دشمنان نظام غیر قابل وصف است افزود: نکاتی که از تعالیم امام راحل در آغاز انقلاب اسلامی فراگرفته شد استعدادها و بهره مندی از توانایی ها را جهت داد.

وی یکی از بارزترین بهره مندی ها از استعدادهای نخبگان ایرانی را پیشرفت صنعت هوایی در طول سی سال از عمر انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت:بخش عمده ای از تعمیرات هواپیما، تولید هواپیما و تولید لوازم جانبی هواپیما توسط متخصصان کشورمان بدون بهره گیری از فکر و طرح خارجی صورت می گیرد.

عضو کمیسیون عمران در ادامه تأکید کرد: پیشرفت صنعت هواپیمایی کشور از سوی مسئولان اعلام می شود تنها بخش اندکی از پیشرفت ها در این زمینه می باشد چراکه دشمنان این مرز و بوم به ذهنشان خطور نخواهد کرد که ایران در صنعت هواپیمایی اقدامات بزرگی انجام می دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet