شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/05/11 12:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده بروجرد:

جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی تنها راه نجات جامعه از معضل بیکاری است

**نماینده بروجرد گفت: جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی تنها راه نجات جامعه از معضل بیکاری است.

به گزارش ایسنا، علاالدین بروجردی در همایش تجلیل از زنان کارآفرین و سرپرست خانوار در بروجرد اظهارداشت: برخورداری از جامعه با نشاط، سیاست راهبردی نظام بوده که این روحیه با نشاط و سرزنده در بین مردم بروجرد آشکار است.

وی اظهارداشت: بنابرآمار نسبی جمعیت زنان در کشور، بانوان بروجردی بیشترین سپرده گذاری را در بانک‌ها به خود اختصاص داده‌اند که نشان از فکر اقتصادی آنها دارد.

وی تصریح کرد: امروز بیکاری و مساله اشتغال بیشترین دغدغه خانواده‌ها است که در سطح ملی و استانی و شهرستانی باید بر ایجاد فرصت‌های شغلی توجه بیشتری شود.

بنابراین گزارش، همچنین معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی لرستان گفت: به منظور اشتغال بانوان تا پایان امسال تاکسی سرویس بانوان با 250میلیون ریال اعتبار در این شهر راه اندازی خواهد شد.

علی یزدانی افزود: راه اندازی چهار پایگاه توانمند سازی بانوان، ایجاد پایگاه خدمات اجتماعی و کلنیک اجتماعی در بروجرد از جمله اقدامات در راستای توانمند سازی و اشتغال بانوان و کاهش آسیب های اجتماعی در این شهرستان است.

رییس دفتر امور بانوان استانداری لرستان در این مراسم گفت: کار آفرینی به عنوان یک حرفه مقدس است که بانوان با تکیه بر اعتماد و توانمندی‌های خود در عرصه های اقتصادی کارآفرینی می کنند.

جهان افروز ادامه داد: کارآفرینی مهمترین راه حل نجات جامعه از بیکاری است و بانوان در کنار وظایف اصلی خود که تربیت نسل آینده و محکم نگهداشتن ستون خانواده است، توانسته‌اند در عرصه توانمند سازی اقتصادی کشور نیز گام بردارند.

به گزارش ایسنا، در این همایش از 12 بانوی نمونه و کارآفرین و سرپرست خانوار این شهرستان تجلیل شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet