شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/11 15:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدتقی رهبر:

از مسوولان می‌پرسیدم برای انسجام و وحدت چه برنامه‌ای دارید؟

**حجت‌الاسلام و المسلمین محمدتقی در پاسخ به این سوال که اگر خبرنگار بودید، مهمترین سوال شما از مسوولان چه بود؟ گفت : اگر بنده خبرنگار بودم از مسوولان می‌پرسیدم که برای انسجام و وحدت دستگاه‌های اجرایی و کلیه حاکمیت و کشور چه برنامه‌ای دارید و چه کاری می‌خواهید انجام دهید؟

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در آستانه 17 مرداد، روز خبرنگار به ایسنا، گفت: یکی از مهمترین سوال‌هایی که اگر خبرنگار بودم از مسوولان می‌پرسیدم آن است که برای انسجام وحدت دستگاه‌های اجرایی چه کاری می‌خواهید انجام دهید؟ تا آب پاکی را روی دست دشمنان بریزند که دیگر دشمنان فکر توطئه را از سر به در کنند.

وی ادامه داد: هماهنگی و همصدایی مسوولان در سیاست‌گذاری و مسائل کشور موضوعی مهم است؛ چرا که اختلاف و برخی کشمکش‌ها تنها چیزی است که می‌تواند به کشور صدمه وارد کند بنابراین مهمترین مساله در حال حاضر همصدایی و هماهنگی کلیه مسوولان نظام و قوای سه گانه است.

رییس مجمع نمایندگان روحانی مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: امروز مسوولان مسوولیت سنگینی در مقابل سرنوشت کشور دارند که در همین جهت باید با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری اتحاد و هماهنگی و انسجام ملی را در کشور حفظ نمایند تا با به وجود آمدن چنین هماهنگی‌ دشمنان ناامید شوند.

رهبر همچنین راهکارهای برخورد با دشمنان ، توطئه‌گران و تهدیدهای خارجی را سوال دیگری عنوان کرد که در صورت خبرنگار بودن از مسوولان می‌پرسید و گفت: باید از مسوولان پرسید برای برخورد با دشمنان چه راهکارهایی را در نظر گرفته‌اند تا دشمنان مایوس شوند.

وی اشتغال جوانان را نیز به عنوان سوال دیگری مطرح کرد که از مسوولان در صورت خبرنگار بودن می‌پرسید و اظهار کرد: اشتغال جوانان مساله مهمی در جامعه است که باید پرسید مسوولان چه طرح و فکری در این زمینه دارند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر این‌که مسوولان باید به این گونه سوالات خبرنگاران پاسخ دهند گفت: این سوالات مساله روز ، ملت و کشور است و آقایان باید جواب دهند و هیچ دلیلی ندارد که به این سوالات خبرنگاران پاسخی داده نشود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet