خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/11 16:00:00
سرویس اقتصادی
در جلسه مجمع نمایندگان مازندران مطرح شد

یوسفیان: وزارت نیرو اقدامی در مهار آبهایی که به خزر می‌ریزد انجام نداده است

**نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو هیچ اقدام سازنده‌ای در جهت مهار رودخانه‌های مازندران که به دریا می ریزد انجام نداده است.

"عزت الله یوسفیان ملا" در خصوص برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان مازندران به خبرگزاری خانه ملت گفت: در جلسه مجمع نمایندگان استان برخی مسایل از جمله وضعیت برنج کاران استان و مشکلات پیش روی آنها از جمله واردات بی رویه و مشکل کم آبی به بحث و بررسی گذاشته شد.

وی خاطر نشان کرد: در حالی که برنج کاران مازندرانی با مشکل کم آبی مواجه اند اما نامجو وزیر نیرو و زیرمجموعه کاری او اقدام شایسته ای در جهت مهار و استفاده از آب رودخانه های که به دریای خزر می ریزد صورت نداده اند.

وی خاطرنشان کرد: براساس آمارهای موجود 94 درصد آب شیرین رودخانه ها به دریای خزر سرازیر می شود که در نوع خود جای سوال و بررسی دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزارت نیرو هیچ برنامه ای مدون و دلگرم کننده ای برای مهار آب های شیرین رودخانه هایی که به دریای مازندران می ریزد در دست تهیه ندارد، این موضوعی نگران کننده وخطرناک است.

وی در ادامه در خصوص برگزاری جلسات مربوط به مجمع نمایندگان استان مازندران انتقاد کرد و افزود: متاسفانه جلسه های برگزار شده مجمع نمایندگان استان مازندران تاکنون از هیچ دستاورد مثبت و سازنده ای برخوردار نبوده، لازم است بازنگری هایی درخصوص آن صورت گیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ما انتظار داشتیم مجمع نمایندگان استان مازندران در بحثی با اهمیت مهار آب های شیرین به نتیجه ای مثبتی می رسید اما متاسفانه تاکنون چنین امری محقق نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet