هدر اصلی
1389/05/11 17:33:00
سرویس سیاسی
رئیس فراکسیون گمرک:

فراکسیون‌ها به عنوان بازوی مشورتی دولت و مجلس هستند

**رئیس فراکسیون گمرک مجلس شورای اسلامی نقش فراکسیون ها در قوه مقننه را تاثیرگذار دانست و اعلام کرد: فراکسیون‌ها می‌توانند پشتوانه کارشناسی برای مجلس و دولت داشته باشند.

"سید کاظم دلخوش اباتری" در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به نقشی که فراکسیون ها می توانند درمجلس ایفا نمایند، تصریح کرد: فراکسیون ها اگرفعال باشند چند خاصیت دارند که یکی از مهمترین آنها این است که می توانند به عنوان بازوی مشورتی به کمک دولت و مجلس بیایند.

نماینده صومعه سرا کمک به کارهای اجرایی در چارچوب قانون را از دیگر نقش های فراکسیون ها اعلام کرد و گفت:فراکسیون ها اگرفعال باشند می توانند در جایگاه قانون گذاری نیز اثر گذاربوده و رای نمایندگان را در موضوعات مطرح جلب نمایند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی برای کارآمد شدن فراکسیون ها خواستار تعیین دستور کار از سوی اعضای هیات رئیسه این فراکسیون ها شد و اعلام کرد: دستگاه های اجرایی هم باید ارتباط نزدیکی با فراکسیون های مجلس برای حل مشکلات خود برقرار نمایند.

رئیس فراکسیون گمرک با بیان اینکه فراکسیون ها می توانند در حل مشکلات واحدهای مختلف در صورتی که کار و تلاش داشته باشند، موثر باشند، تصریح کرد: بنابراین ما معتقدیم بهترین کار کارشناسی را می توان از دل فراکسیون ها درآورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet