خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/11 11:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

انجام اقدامات مذکور در قطعنامه کنگره‌ آمریکا، دست زدن به انتحار سیاسی است

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به قطعنامه‌ی اخیر کنگره‌ آمریکا، آن را در راستای سیاست‌های گذشته‌ آمریکا و ایجاد جنگ روانی و سیاسی بین‌المللی ارزیابی کرد و گفت: این قطعنامه در عزم و اراده‌ کشور ما هیچگونه تاثیری نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: این اولین بار نیست که آمریکا به نحوی از ابزارهای مختلف علیه ما استفاده می‌کند.

به گفته‌ی وی، اسرائیل در منطقه چنان جایگاهی ندارد که بتواند تهدیدی برای جمهوری اسلامی ایران باشد. قطعا اسرائیل، بیش از هر کشور دیگری، در منطقه متزلزل و بی‌پایه است و دست زدن به اقدامات ذکر شده در قطعنامه کنگره‌ی آمریکا، دست زدن به نوعی انتحار سیاسی است.

سبحانی‌نیا با بیان این‌که اسرائیل کوچک‌تر از آن است که بتواند تهدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران باشد، خاطر نشان کرد: در شرایطی که آمریکا و اسرائیل چنین اشتباهی مرتکب شوند، قطعا جمهوری اسلامی با قوت و قدرت، پاسخ هرگونه تحرک منطقه‌ای آمریکا با اسرائیل را خواهد داد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، خواهان تحرک بیشتر دیپلماسی در فضای موجود و در برابر ترویج ایران‌هراسی شد و افزود: سیاست « چماق و هویج» و یا سیاست « ارعاب و تهدید » سیاست‌های شناخته شده‌ی آمریکا در منطقه است که هیچ کاربرد و جایگاهی در منطقه به ویژه در مورد ایران نداشته و نخواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet