حلول ماه ربیع الاول
1389/05/11 11:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی:

تهدیدات دشمنان با آمادگی بالای ملت ایران روبه‌رو شده‌است

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هر نوع برخوردی با نظام جمهوری اسلامی با مقابله به مثل همراه خواهد بود و اگر کسی دستی دراز کند قطعا دستی برای دفاع می‌آید و سیلی محکمی به دشمن خواهد زد.

حجت‌الاسلام حمید رسایی در گفتگو با فارس، به طرح اعضای جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا که به کارگیری همه ابزارهای ضروری توسط رژیم صهیونیستی از جمله استفاده از نیروی نظامی برای حذف یا مقابله با آنچه تهدیدات اتمی ایران خوانده شده است را حق این رژیم می‌داند، اشاره کرد و گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند ـ چه الان که دشمن زبان به تهدید باز کرده و چه آن موقع که سکوت کرده بود ـ قاعده عقلایی این است که خودمان را برای هرگونه تهدید و تهاجمی آماده کنیم.

وی افزود: تهدیدات علنی امروز دشمن مساله جدیدی نیست و به همین دلیل در سراسر کشور تغییر محسوسی در زندگی مردم و انجام وظایف مسئولان ایجاد نشده و با آمادگی بالای ملت ایران اتفاق جدیدی نخواهد افتاد.

حجت‌الاسلام رسایی با اشاره به اقدام دو گروهک جنایتکار کومله و دموکرات در روزهای اخیر که به طور دائم از حمله نظامی آمریکا به ایران دم می‌زنند و از هم‌وطنان غرب کشور می‌خواهند به شمال عراق عزیمت کنند، اضافه کرد: ما تجربه هشت سال دفاع مقدس را داشتیم که نقاط جنوبی و غربی کشور ما مورد تهاجم قرار گرفت اما ملت ایران ثابت کرد که در مقابل دشمنان ایستادگی خواهد کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: هر نوع برخوردی با نظام جمهوری اسلامی با مقابله به مثل همراه خواهد بود و اگر کسی دستی دراز کند قطعا دستی برای دفاع می‌آید و سیلی محکمی به دشمن خواهد زد.

حجت‌الاسلام رسایی ادامه داد: ملت ایران ثابت کرده در میدان جنگ به خاطر ایدئولوژی قوی خود نه تنها کم نخواهد آورد بلکه هرچه به شهادت نزدیک شوند تازه شاخه‌های اصلی ایمانی آنها گل می‌کند و آن جوابی را که شایسته است به دشمن خواهد داد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تأکیدکرد: در حال حاضر دشمن به خوبی می‌داند که قدرت نظام جمهوری اسلامی بسیار بیشتر از گذشته شده است.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه جنب و جوش دشمن به خاطر زمینه سازی عناصر داخلی است، اظهار داشت: در اوایل انقلاب بعد از تحرکات داخلی شاهد کودتا، ترور و جنگ فرسایشی هشت ساله از طرف دشمن بودیم و بعد از آن به دنبال راه‌کارهای دیگر رفتند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی اشاره کرد: دشمن فکر می‌کند اگر به دنبال راه‌کارهای نظامی برود می‌تواند به اهدافش برسد ولی باید بداند ما سال‌هاست منتظر شرایطی هستیم که سیلی محکمی به آمریکا در منطقه بزنیم.

حجت‌الاسلام رسایی بیان داشت: اگر آنها در مرزهای خودشان می‌ماندند این امکان برای ما فراهم نبود و اکنون که به عراق و افغانستان آمده‌اند این عقده در دل ملت ایران هست و انتظار این فرصت را می‌کشیم که این سیلی محکم را به آمریکا بزنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet