هدر موبایل
1389/05/12 09:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اردستان:

وضعیت تربیت‌بدنی اصفهان مورد رضایت نمایندگان نیست

**نماینده مردم اردستان گفت: وضعیت تربیت بدنی در استان اصفهان مورد رضایت نمایندگان استان نیست و امیدواریم گروه جدید بتواند نواقص را رفع و تحولی ایجاد کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی طباطبائی نژاد در گفت وگو با ایسنا، به وضعیت تربیت بدنی استان اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: وضعیت تربیت بدنی در استان مورد رضایت نمایندگان استان نیست، اما با تغییر و تحولی که در استان رخ داده است امیدواریم در مسائل تربیت بدنی گروه جدید بتوانند نواقص را رفع کرده و تحولی در مسائل ایجاد کنند.

وی افزود: مسوولان جدید باید بدانند نمایندگان استان از وضعیت تربیت بدنی قبل رضایت نداشتند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به وضعیت استخر شنای اردستان اشاره کرد و گفت: کار ساخت استخر شنای اردستان از سال ها قبل شروع شده است که پس از افتتاح و بهره برداری از آن برخی نواقصی مشاهده شد که به دلیل نظارت ضعیف و برخی هم مربوط به عملکرد پیمانکار است.

طباطبائی نژاد با بیان اینکه در سفر اخیر معاون عمرانی استاندار و معاون توسعه ورزش اداره تربیت بدنی استان به اردستان تنها مشکل باقی مانده سیستم هواساز اعلام شده است، گفت: معاون عمرانی استاندار اصفهان قول مساعدت برای رفع مشکل سیستم هواساز را داده است که در صورت رفع این نقص، مشکلات استخر اردستان کاملا رفع خواهد شد و ما شاهد استفاده جوانان از این استخر خواهیم بود .

وی خاطرنشان کرد: اگر وعده ها به عمل تبدیل و استخر راه اندازی شود خواه ناخواه کوتاهی های قبلی فراموش خواهد شد، اما اگر باز مشکل وجود داشته باشد ذهنیت های قبلی باقی خواهد ماند و ما اقدام دیگری خواهیم کرد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه علت عدم کسب مقام های استان و کشوری توسط ورزشکاران اردستانی همانند سال های گذشته را عدم توزیع مناسب امکانات اعلام کرد و بیان داشت: تربیت بدنی استان دید استانی نداشته و فقط به مرکز استان توجه داشته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet