هدر موبایل
1389/05/12 11:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده خوی:

جهاد دانشگاهی امروز در خدمت رفع نیازهای مردم به شکل علمی وتخصصی جهاد می‌کند

**نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی گفت : جهاد دانشگاهی مولود پاک وصادق انقلاب اسلامی است که امروز در خدمت رفع نیازهای مردم به شکل علمی وتخصصی جهاد می‌کند.

موید حسینی صدر، نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با راه اندازی جهاد دانشگاهی در سطح کشور واستان بسیاری از اساتید و دانشمندان نظام از بطن این نهاد انقلابی برخاسته و اکنون در خدمت نیازهای جامعه هستند.

وی تصریح کرد : جهاد دانشگاهی از بازوان قدرتمند علمی و فرهنگی نظام است که توانسته به افق های جدیدی در زمینه‌های علمی، فرهنگی و پژوهشی دست یابد.

این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به فعالیت‌های گسترده خبرگزاری ایسنا در سطح کشور اظهار کرد : این خبرگزاری در سطح شهرستان خوی فعال بوده و با اطلاع رسانی دقیق و شفاف موجب رفع بسیاری از مشکلات موجود در جامعه شده است .

وی افزود : خبرگزاری قرآنی ایکنا نیز در ارتقا سطح فرهنگ دینی و قرآنی بسیار توانا عمل کرده است.

نماینده خوی در مجلس با بیان این‌که نیازهای کشور از سال های ابتدایی انقلاب با نیازهای امروز جامعه متفاوت بسیار پیدا کرده تصریح کرد : جهاد دانشگاهی همسو با این تغییرات حتی در ارایه آموزش های عمومی نظیر زبان به طرف تخصصی شدن پیش می رود .

وی با اشاره به افکار سنجی جهاددانشگاهی ( ایسپا) اظهار کرد : فعالیت این مرکز در سطح جامعه بسیار ملموس و رهگشا است .

حسینی صدر در خاتمه استفاده از تجربیات ارزنده جهاد دانشگاهی در بخش مدیریتی را بسیار مهم عنوان کرد و گفت : باید پشتیبان این نهاد برای ارایه خدمات هر چه بهتر علمی ، فرهنگی و پژوهشی در جامعه باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet