ایام محرم 1398
1389/05/12 13:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

پیشنهاد مناظره بسیار خوب است

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به پیشنهاد اخیر رییس جمهوری مبنی بر آمادگی مناظره مستقیم با اوباما در خصوص مسائل جهانی گفت: احمدی نژاد سمبل ملت ایران در مقابل زورگویی آمریکاست.

اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با ایرنا افزود: پیشنهاد رییس جمهوری بسیار خوب و بلااشکال است.

وی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران باید این مذاکره را از موضع قدرت انجام دهد تصریح کرد ایران تنها با رژیم اشغالگرقدس گفت‌وگو نمی کند بنابراین مذاکره با آمریکا اگر با قدرت و ایستادگی بر روی مواضع همراه باشد هیچ گونه اشکالی ندارد در غیر این صورت رهبر معظم انقلاب اجازه این مذاکره را نخواهند داد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید براین که اوباما توانایی مناظره با احمدی نژاد را ندارد گفت : در صورت برپایی مذاکره میان ایران و آمریکا ملت های دنیا بیش از پیش به حقانیت جمهوری اسلامی ایران پی می برند.

وی ادامه داد یکی از دلایلی که رییس جمهوری پیشنهاد مذاکره با اوباما را مطرح کردند به این دلیل بود که آمریکا تمامی حقایق را در عرصه بین المللی در خصوص ایران وارونه جلوه می دهد و این مذاکره می تواند ابعاد مبهم و تاریک جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: هر فردی که در مقابل زورگویی و ظلم آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستادگی کند، استکبار جهانی در پی نابودی آن است ولی دشمنان نظام جمهوری اسلامی باید بدانند که صدها هزار احمدی نژاد در ایران، مقابل زورگویی آنها قد علم کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet