خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1389/05/12 13:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حجازی:

تدابیر دفاعی لازم برای هر پروژه دشمن مشخص شده‌است

**نماینده مردم همدان در مجلس گفت: یقینا امروز مسئولان ضمن اینکه مسائل امنیتی کشور و همه مباحث مرتبط با مقوله امنیت را روی میز کار خود دارند، فضای دفاع از حریم جامعه اسلامی را به طور معین برای هر پروژه‌ای که ممکن است در دستور کار دشمن قرار بگیرد را مشخص کرد‌ه‌اند.

سید کاظم حجازی نماینده مردم همدان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تهدیدات جدید دشمنان، گفت: یکی از ویژگی‌های نظام اسلامی در مباحث مختلف سیاسی این است که تدابیر حاکمیت براساس اتکا به پشتوانه مردمی صورت می‌گیرد.

وی افزود: این مهم به عاملی تبدیل شده که در انواع حرکت‌هایی که استکبار جهانی انجام داده، کشورمان توانسته پیروز از صحنه آن تقابل بیرون بیاید؛ چه در تقابل مستقیم همانند دوران دفاع مقدس و چه در حرکت‌های نرم توسط ایادی استکبار در مسائل داخلی، این تجربه تاریخی انقلاب اسلامی در طول 30 سال گذشته بوده است.

نماینده مردم همدان در مجلس تصریح کرد: یقینا امروز هم ضمن اینکه مسئولان مربوطه، مسائل امنیتی کشور و همه مباحث مرتبط با مقوله امنیت را روی میز کار خود دارند، فضای دفاع از حریم جامعه اسلامی را به طور معین برای هر پروژه‌ای که ممکن است در دستور کار دشمن قرار بگیرد را مشخص کرد‌ه‌اند.

حجازی اضافه کرد: اما در این بین بهترین امری که سرمایه اصلی نظام است، همراهی مردم و وحدت ملی حاکم در بین اقشار مختلف ملت است، تا زمانی که این سرمایه عظیم در اختیار حاکمیت نظام است، مکر‌های دشمنان سرانجام موفقی نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا می‌تواند ایران را امتحان کند، آنها می‌توانند نسبت به توانمندی‌های نظامی و اقتدار نظام توجه عملی پیدا کنند؛ در محافل مختلف گوش‌زد مناسب به آنها داده شده که امروز جامعه اسلامی به عنوان قطب نوآوری‌ها و ابداع‌های متفکران و متخصصان ایرانی توانایی این را پیدا کرده است که در زمینه‌ها و عرصه‌های مختلف، نخبگی خود را به جهانیان در عرصه عمل نشان دهند.

عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه اظهار داشت: اگر استکبار جهانی در توانمندی جمهوری اسلامی ایران تردید دارد می‌تواند وارد عرصه عمل شده و برای همیشه این توانمندی را در ذهن خود ثبت کرده و برای همیشه برایش ماندگار باقی بماند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet