خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/12 13:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده فلاورجان:

اگر خبرنگار بورم از مسوولان می‌پرسیدم؛ در ارتباط با شعار کار مضاعف چه کاری انجام داده‌اید؟

**عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مسوولان در ارتباط با شعار همت مضاعف، کار مضاعف پاسخ دهند چه کاری انجام داده‌اند؟

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی آستانه در آستانه 17 مرداد، روز خبرنگار در پاسخ به  این سوال که اگر شما در حال حاضر یک خبرنگار بودید، چه سوالی از مسوولان داشتید به ایسنا، گفت: از جمله مهمترین سوالاتی که مسوولان باید پاسخ دهند، این است که در سال 89 که به نام همت مضاعف و کار مضاعف توسط مقام معظم رهبری اعلام شده با گذشت 5 ماه از سال،‌شما در ارتباط با این شعار چه کرده‌اید یعنی فعالیت مضاعفی که داشته‌اید چه بوده است؟

وی افزود: اگر خبرنگار بودم سوال دیگرم از مسوولان این بود که با توجه به قرار گرفتن در دهه چهارم انقلاب و با توجه به این که 30 سال از انقلاب گذشته، شما در قبال خون شهدای عزیز و سلامت جانبازان چه تلاش‌هایی داشته‌اید.

نماینده مردم فلاورجان ادامه داد: سوال دیگری هم که می‌توان در ارتباط با بحث روز از مسوولان پرسید این است که در حال حاضر که دشمن ما را تحت فشار قرار داده و ما را از هر طرف مورد تحریم قرار می‌دهد، شما در مقابله با این تحریم‌ها قصد دارید چه کاری انجام دهید که هر روز بر عزت انقلاب افزوده شود و ما آب به آسیاب دشمن نریزیم.

موسوی در ارزیابی از نوع پاسخ مسوولان به این سوالات نیز خاطرنشان کرد: اگر مسوولی در نظام جمهوری اسلامی کار می‌کند ونان این نظام را می‌خورد باید جوابگوی این سوالات باشد؛ چرا که برای نظام ما بهای زیادی داده شده، لذا مسوولان باید پاسخگوی این سوالات باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet