ایام محرم 1398
1389/05/12 14:17:00
سرویس سیاسی
نمایندگان انگلیس در انتقاد به اظهارات شیمون پیرز:

دلیل ندارد همه دنیا مدافع یهودیان اسرائیل باشند

**نمایندگان انگلیسی از اظهارات رئیس جمهور رژیم صهیونیستی انتقاد کردند و تاکید کردند دلیلی ندارد همه مدافع حقوق یهودیان اسرائیل باشند.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه ساندی تلگراف چاپ لندن، چند تن از نمایندگان پارلمان انگلیس از اظهارات شیمون پیرز رئیس جمهور رژیم صهیونیستی در مورد کشورشان انتقاد کردند.

بر اساس این گزارش، نمایندگان انگلیسی نسبت به اظهارات پیرز که از پارلمان بریتانیا انتقاد کرده بود که از مسلمانان بیشتر از یهودیان حمایت می کند مخالفت کردند.

"جیمز کلابیسون" نماینده حزب محافظه کار(حزب حاکم) و نائب رئیس گروه دوستی اسرائیل،  در این خصوص گفت: ارزیابی پیرز درست نیست، در همه کشورها دیدگاه های مخالف  و موافق اسرائیل وجود دارد و دلیلی ندارد که همه مدافع یهود و اسرائیل باشند.

کلابیسون با تاکید بر تاثیر مسلمانان بر جریانات سیاسی و اجتماعی اروپا گفت: اظهارات پیرز در مورد انگلیس را تایید نمی کنم زیرا شرایط در انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی بسیار متفاوت با اسرائیل است چرا که در انگلیس چندین میلیون رای دهنده مسلمان وجود دارد که تاثیر بسیاری در انتخابات این کشور دارند و نمی توان آنها را نادیده گرفت.

چندی پیش رئیس جمهور اسرائیل،انگلیس را حامی کشورهای عربی و دشمن اسرائیل خواند و گفت: با اینکه همیشه می دانستیم انگلیس یهود ستیز است ولی اکنون دریافتیم که بیش از آنچه که تصور می کردیم از یهود متنفر است و از مسلمانان حمایت می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet