ایام محرم 1398
1389/05/12 14:31:00
سرویس اقتصادی
نماینده خرم آباد:

استان لرستان نیازمند تغییر مدیریتی بود

**نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مدیریت جدید برای استان نیازی بود که حس می‌شد و امید است با این تغییرات گام مهمی برای رفع معضل بیکاری در استان برداشته شود.

"رضا رحیمی نسب"  نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با هفته نامه بامداد اظهار داشت: انتصاب هر مدیر جدید، یک سری تغییرات اساسی را به دنبال دارد. به عبارتی دیگر وقتی تغییرات در سطح مدیریت ارشد صورت می‌گیرد، یعنی دولتمردان این نیاز به تغییر را احساس کرده‌اند. از همین رو ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط آقای صابری باید عرض کنم، مشکلات و معضلات استان در حدی بود که این نیاز احساس می‌شد که باید یک مدیریت قوی تر، فعال‌تر و ذی‌نفوذتر در عرصه توسعه لرستان منصوب شود. امیدواریم با انتصاب دکتر دهمرده که از نوابغ و نخبگان علمی و مدیریتی کشور هستند شاهد تغییرات مهمی در بخش اشتغال باشیم که به عنوان مهم‌ترین توقعات مردم لرستان مطرح است.

نماینده مردم خرم آباد اشتغال را مهم‌ترین مشکل این استان دانست و خاطرنشان کرد: توقع ما توجه جدی به امر اشتغال است و بعد از آن نیز یک سری اقدامات نیمه‌تمام وجود دارند که بلاتکلیف مانده‌اند و انتظار می‌رود استاندار جدید به آنها توجه کنند.

وی اظهار داشت: باید به زیرساخت‌ها توجه کرد و اقدامات اساسی را برای معضل اشتغال انجام داد. معضل بیکاری در استان کلی است و زمانی هم که ما به توسعه زیرساخت‌ها اشاره می‌کنیم، منظورمان توسعه جاده‌ها، راه‌آهن، فرودگاه و مبلمان و زیبایی شهر و جذب سرمایه‌گذاران عالی است که در واقع آنها ببینند که حضور آنها مورد توجه مسئولان استانی است لذا برای توسعه زیرساخت‌های استان لرستان که از میانگین کشوری پایین‌تر است باید تلاش شود. بعد از آن هم همه باید توانمان را برای رفع نقایص استان به کار ببریم. توسعه گردشگری می‌تواند راهکاری برای رفع معضل بیکاری باشد. ما قابلیت‌های بسیاری داریم. غیر از آن هم در بخش کشاورزی و دامداری باید عنایت‌های ویژه شود. البته ایجاد چند زیرساخت مادر که بتواند تحول‌های جدی را برای ما به وجود بیاورد باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet