هدر موبایل
1389/05/12 16:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی:

با کوچکترین تعرض رژیم‌صهیونیستی به کشورمان تل‌آویو را به آتش می‌کشیم

**نماینده محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به تهدیدات اخیر دشمنان علیه کشورمان، گفت: اگر رژیم صهیونیستی کوچکترین تعرضی به کشورمان کند، ما با اقتدار و قدرت هر چه بیشتر تل‌آویو را به آتش می‌کشیم.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان و عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی که در واکنش به پیش‌نویس بیانیه اخیر کنگره آمریکا علیه ایران که در آن از حمله نظامی رژیم غاصب صهیونیستی به کشورمان حمایت شده است، با فارس گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: آمریکایی‌ها زمانی که نتوانستند از چماق تحریم‌ها برای به حاشیه بردن ملت ایران بهره‌برداری کنند و هنگامی که نتوانستند با جنجال تبلیغاتی تأثیری در روحیه مردم و عکس‌العمل مسئولان کشورمان داشته باشند و زمانی که نتوانستند ما را به عقب‌نشینی وادار کنندف تصور کردند که اگر صدا و فریادهایشان را بلند‌تر کنند، می‌توانند یک ملت بزرگ را که برای پیمودن پیشرفت و توسعه اراده کرده، به عقب‌نشینی وادار کنند، غافل از اینکه آمریکایی‌ها با این اقدامات خودشان اولاً بی‌منطقی خودشان را به منصه ظهور و بروز می‌رسانند.

 

** آمریکا تبدیل به یک ایالت رژیم صهیونیستی شده است

وی افزود: پیش‌نویس بیانیه کنگره آمریکا نشان می‌دهد که تا چه اندازه ایالات متحده آمریکا تحت سلطه رژیم صهیونیستی است و کنگره این کشور تا چه حد از سوی صهیونیست‌ها حمایت می‌شود.

حجت الاسلام سلیمی با تأکید بر اینکه این پیش‌نویس نشان می‌دهد که کنگره آمریکا در واقع اراده‌ای از خود ندارد، یادآور شد: در حقیقت امروز در شرایطی قرار داریم که آمریکا تبدیل به یک ایالت رژیم صهیونیستی شده است که این اقدام کنگره آمریکا نیز این مسئله را به همه مردم دنیا ثابت می‌کند.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس در ادامه با تصریح بر اینکه آمریکا امروز یک کشور مستقل و قدرتمند نیست، متذکر شد: امروز آمریکا به عنوان یک کشور مستقل عمل نمی‌کند بلکه تبدیل به یک ایالت رژیم صهیونیستی شده است و قطعاً اقدام اخیر کنگره این کشور پاسخ دندان‌شکنی از سوی ملت ایران دریافت خواهند کرد.

به گفته وی همه باید بدانند که آمریکا نمی‌تواند تأثیری بر ملت بزرگ ایران بگذارد و یک ملت بزرگ را نمی‌توانند به عقب‌نشینی وادار کنند.

حجت‌الاسلام سلیمی بر همین اساس عنوان کرد: آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی باید بدانند که اگر کوچکترین تعرضی به کشور ما کنند، ما با اقتدار و قدرت هر چه بیشتر تل‌آویو را به آتش می‌کشیم البته شمارش معکوس برای سقوط این رژیم پوشالی شروع شده و این روند حتمی خواهد شد.

وی اضافه کرد: اگر آمریکایی‌ها توانمند هستند و مایلند که بیش از گذشته بی‌آبرو شوند و اگر رژیم غاصب صهیونیستی تمایل دارد که چگونگی به تاراج رفتن وجود و هستی خود را تجربه کند، می‌توانند نسبت به عمل به این بیانیه اقدام کند.

حجت‌الاسلام سلیمی که خود یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس است، ادامه داد: امروز نیروهای مسلح ما مقتدر، ملت ما یکپارچه و توانایی نظامی ما بی‌نظیر است و انشاء‌الله با اقتدار در برابر دشمنان خواهیم ایستاد و از کشورمان دفاع خواهیم کرد.

وی در خاتمه گفت: امروز مجلس و دولت آماده‌اند در برابر کوچکترین خطایی که از سوی آمریکا یا رژیم صهیونیستی رخ دهد، پاسخ دندان‌شکن و فراموش نشدنی به آنها بدهیم. بنده مطمئنم که این اقدام کنگره آمریکا فقط یک جنگ روانی و یک بلوف تبلیغاتی علیه ایران است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet