شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/12 15:26:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم خاش، میرجاوه و نصرت آباد:

تروریسم، بمب هوشمند است

**نماینده مردم خاش، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پدیده تروریسم ارتباطی به مردم سیستان و بلوچستان ندارد،بنابراین باید تأکید کنم که این پدیده شومی است که از خارج کشور می‌آید.

"حمیدرضا پشنگ" در گفتگو با هفته نامه مندیل در پاسخ به این پرسش که آیا تمهیدات لازم پس از حادثه تروریستی زاهدان اندیشیده شده که این حوادث دوباره تکرار نشود، گفت: پدیده تروریسم، مانند یک بمب هوشمند است، کنترل آن واقعاً مشکل است و اصلاً نمی‌شود گفت که آنرا به چه شکلی باید کنترل کرد.

وی اظهار داشت: اگر به درستی به شرایط منطقه توجه کنیم خواهیم دید که حضور ایالات متحده در کشورهای همسایه ایران خود به تنهایی برای بروز حوادث کافی است بنابراین تا زمانی که نیروهای آمریکایی در پاکستان و افغانستان حضور دارند به هر شکل ترکش‌های این حضور به کشور ما می‌خورد. آمریکایی‌ها با توجه به دشمنی‌هایی که با جمهوری اسلامی دارند هر از چند گاهی برای رسیدن به اهداف خود یک مسئله‌ای را علیه کشور ما شکل می‌دهند.

وی در ادامه افزود: انفجارهای تروریستی اخیر زاهدان که براثر آن 27 تن شهید و بیش از 300 تن دیگر مجروح شدندنشانه دیگری از این حضور عوامل بیگانه در منطقه است آنچه که مهم است حقیقتاً انفجارهای زاهدان هیچ ربطی به مردم استان سیستان و بلوچستان ندارد و این یک پدیده شومی است که از خارج می‌آید. دشمن دنبال تبعات این انفجارها بود که کنترل شد.

نماینده مردم خاش، میراجاوه و نصرت آباد در پایان افزود: مردمی که در سیستان و بلوچستان هستند چه شیعه باشند و چه سنی به خوبی در کنار هم زندگی می‌کنند و این مسائل را به هم ربط نمی‌دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet