ایام محرم 1398
1389/05/12 18:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیرزاده:

رژیم صهیونیستی با حمله به لبنان در حال ارزیابی واکنش بین‌المللی است

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر رژیم صهیونیستی مانند دوره‌های قبل سکوت جامعه جهانی را ببیند این سکوت را به معنای رضایت خواهد دید و تعرضاتش را به سمت سوریه هم ادامه خواهد داد.

جواد جهانگیرزاده عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با فارس در خصوص تبادل آتش بین رژیم صهیونیستی و لبنان گفت: رژیم اشغالگر قدس در حفاظت آهنین اعتراضات بین‌المللی قرار دارد.

وی افزود: لبنان در مقابل تعرضات رژیم صهیونیستی سنگر است و اگر دنیا اعتراض نکند و جهان اسلام در مقابلش نایستد دامنه رفتارهای وحشیانه این رژیم بیشتر خواهد شد.

این نماینده مجلس سکونت جوامع بین‌المللی در مقابل اقدامات رژیم صهیونیستی را مساله ساز دانست و تصریح کرد: هرچه جامعه بین‌الملل در قبال حرکات رژیم صهیونیستی سکوت کند، رفتارهای این رژیم وحشیانه‌تر خواهد بود.

جهانگیرزاده با تاکید بر اینکه باید منتظر التهاب آفرینی‌های بیشتر رژیم صهیونیستی باشیم، عنوان کرد: این رژیم در حالا ارزیابی است تا ببیند در مقابل اقداماتش چه اعتراضاتی و چه اقدامات عملیاتی انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: اگر رژیم صهیونیستی مانند دوره‌های قبل سکوت جامعه جهانی را ببیند این سکوت را به معنای رضایت خواهد دید و تعرضاتش را به سمت سوریه هم ادامه خواهد داد.

جهانگیرزاده بر این نکته نیز تاکید کرد که روند اقدامات قبلی رژیم صهیونیستی نشان می دهد، این رژیم تمایل ندارد در چند جا درگیر شود.

وی اظهارات مایک مولن را آزمایش رفتار بین‌المللی و جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: ایران اعلام کرده است در مقابل چنین رفتاری منفعل نخواهد شد و با توجه به قابلیت‌های آسیب پذیری آمریکا در منطقه، ایران می تواند از آنها استفاده کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی این اظهارات را خارج از چارچوب مدیریت آمریکا ندانست و تصریح کرد: آنها منتظر واکنش ایران هستند و این واکنش می تواند در سمت گیری آنها موثر باشد.

وی در پایان تاکید کرد که در این شرایط نباید این سخنان را جدی گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet