ایام محرم 1398
1389/05/12 18:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

مردم لبنان با حفظ وحدت پاسخ دندان‌شکنی به رژیم صهیونیستی دهند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: مردم یکپارچه لبنان بر این مسئله واقف هستند که با حفظ وحدت پاسخ دندان‌شکنی به رژیم صهیونیستی دهند.

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نماینده مردم بیرجند در خانه ملت در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان، اظهارداشت: حمله رژیم اشغالگر قدس به لبنان از قبل قابل پیش‌بینی بود؛ چراکه کشورهای غربی مقدماتی در چند ماه اخیر در فضای رسانه‌ای و در میان افکار عمومی برای این حرکت ددمنشانه ایجاد کردند.

وی به پاسخ حملات رژیم صهیونیستی توسط نظامیان لبنان اشاره کرد و افزود: مقاومت اسلامی، ارتش و مردم یکپارچه لبنان بر این مسئله واقف هستند که در مقابل رژیم صهیونیستی باید ایستادگی کرد و با حفظ وحدت پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان اسلام و مسلمین دهند.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد اظهارداشت: امیدوارم با کمک خداوند بار دیگر پیروزی نصیب مقاومت و نماد مقاومت سید‌حسن نصرالله شود تا رژیم اسرائیل دیگر با تحریک کشورهای غربی به فکر این حرکات غیرمنطقی در قرن بیست و یکم نباشد.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در ادامه به موضع ملت ایران در مقابل تحرکات اخیر منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: جمهوری اسلامی همواره از آرمان‌های مقاومت حمایت می‌کند و معتقد است که رژیم نامشروع قدس باید نابود شود.

وی اضافه کرد: کشورهای غربی به رهبری ایالات متحده برای اجرای طرح خاورمیانه بزرگ با استفاده از تمام ظرفیت‌ها مانند تحریم‌، قطعنامه و تهدید علیه کشورهای آزاد منطقه، با نسبت دادن قتل رفیق حریری به مقاومت لبنان به دنبال ایجاد آشوب در منطقه هستند تا بتواند به خیال خام خود منطقه را تحت کنترل خود قرار دهند.

نماینده مردم بیرجند در خانه ملت در پایان تاکیدکرد: جمهوری اسلامی به همراه دولت‌های لبنان، سوریه و فلسطین باید با هوشیاری و عکس‌العمل مناسب نقشه کشورهای استعماری را خنثی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet