ایام محرم 1398
1389/05/12 18:34:00
سرویس سیاسی
رئیس فراکسیون اصلاح و تغییر پارلمان لبنان:

شاهدان دروغین پرونده رفیق‌حریری شناسایی شوند

**رئیس فراکسیون اصلاح و تغییر در پارلمان لبنان با حمایت از حزب الله، خواستار شناسایی شاهدان دروغین پرونده ترور نخست‌وزیر اسبق لبنان شد.

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری الجزیره‌، رئیس فراکسیون اصلاح و تغییر در پارلمان لبنان، خواستار شناسایی شاهدان دروغین پرونده ترور نخست‌وزیر اسبق لبنان شد.

 در ادامه این گزارش آمده است "میشل عون" با هشدار نسبت به رای احتمالی دادگاه بین المللی درباره نقش حزب الله در ترور نخست وزیر فقید این کشور، بیان کرد که کشورش در آستانه توطئه‌ جدیدی است که از سوی اسرائیل طراحی شده است.

رهبر "جریان آزاد ملی لبنان" همچنین افزود: همگان در منطقه خاورمیانه می‌دانند که اسرائیل برای مشکلات لبنان نقشه می‌کشد تا همه تصمیمات بین‌المللی را علیه حاکمیت و استقلال اعمال کند. 
نماینده مسیحی پارلمان تاکید کرد، باید موضوع شاهدان دروغین پرونده ترور "رفیق حریری" روشن شود چه کسی این افراد را ساخته پرداخته کرد و چه کسی سعی می‌کند واقعیت را دور بزند.

میشل عون گفت: لبنانی‌ها، کشورهای عربی و جهانیان اگر می‌خواهند ما را کمک کنند باید یک راه را در پیش بگیرند و آن اینکه شاهدان دروغین را مورد پیگرد قرار دهند و این امر امکان‌پذیر نیست که دادگاه حکم اولیه را قبل از اینکه شاهدان دروغین را بشناسد، صادر کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet