شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/12 18:36:00
سرویس بین الملل

آقازاده: ایران به تایید و تکذیب دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان نیازی ندارد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه به تایید و تکذیب دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان چشم ندوخته است، تاکید کرد: اظهارات آمریکایی‌ها در قبال ایران صرفا تاکتیکی است و دور از واقعیت است

"سید علی آقازاده"، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خانه ملت در خصوص اظهارات "جان کری" درباره ایران اظهار داشت: نهادهای مختلف آمریکا مواضع، اظهار نظر و حرف های متفاوتی در خصوص جمهوری اسلامی ایران بیان می کنند.

وی با اشاره به اظهارات رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در قبال ایران مبنی بر لزوم استفاده آمریکا از قدرت و نفوذ ایران در منطقه به ویژه برای حل مشکلات افغانستان، افزود: این اظهارات آنها نشان می دهد که آنها به اهمیت، قدرت، نفوذ و جایگاه ایران در منطقه وقوف دارند.

نماینده رشت در مجلس تصریح کرد: ما هیچ گاه به این اظهارات آنها دلخوش نمی کنیم چرا که آنها در گفته های خود صادق نیستند و هیچ گاه حسن نیتی از خود نشان نداده اند.

آقازاده تاکید کرد: ما به تایید و تکذیب چه از سوی دموکراتها و چه از سوی جمهوریخواهان اهمیتی نمی دهیم و به آن چشم ندوخته ایم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اینگونه اظهارنظرها و مواضع آمریکایی ها را صرفا تاکتیکی دانست و آن را دور از واقعیت دانست و گفت: بنای آمریکایی ها مخالفت ماهوی با ایران است و در واقع آنها با اصل نظام جمهوری اسلامی ایران مخالف هستند چرا که آنها ایران را مانعی بر سر راه خود برای رسیدن به اهداف نامشروع خود می دانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet