خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/12 19:16:00
سرویس بین الملل
محمد کریم عابدی:

اسرائیل توان مقابله با ایران را ندارد

**"محمد کریم عابدی" معتقد است، تصویب پیش نویس علیه ایران در کنگره آمریکا جنگ روانی علیه ایران است و آمریکا با این کارها چهره دروغین دموکراسی خود را بیشتر برای جهانیان نمایان می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خانه ملت در خصوص تهیه پیش نویس از سوی کنگره آمریکا که طی آن به رژیم صهیونیستی اجازه حمله به ایران داده شده، اظهار داشت: این اقدامات آمریکا جنبه روانی دارد و آنها خود می دانند توان مقابله با ایران را ندارند.

"محمد کریم عابدی" افزود: ملت ایران در کوره دسیسه ها و توطئه های غرب و آمریکا پخته و آبدیده شده اند و تجربه های گرانبهایی از دوران دفاع مقدس دارند چرا که علیرغم کمک های میلیاردی شیوخ عرب در آن زمان به صدام و با توجه به اینکه انواع سلاح های مدرن و پیشرفته از سوی کشورهای مختلف از جمله شوروی سابق، انگلیس، فرانسه، آلمان و ... در اختیار رژیم بعث عراق قرار می گرفت، نتوانستند در مقابل قدرت جمهوری اسلامی ایران کاری را از پیش ببرند.

نماینده فردوس و طبس در مجلس تاکید کرد: این اقدامات و دستوراتی که از سوی آمریکا صادر می شود جز اینکه چهره دموکراسی دروغین آنها را بیشتر نمایان می کند چیز دیگری برای آمریکا به ارمغان نمی آورد.

عابدی به جنگ 33 روزه و 22 روزه رژیم صهیونیستی علیه لبنان و ساکنان غزه اشاره کرد و گفت: در این نبردها شکست های خفت باری نصیب آمریکا و رژیم صهیونیستی شد و در آستانه نابودی و محو شدن قرار گرفتند.

وی گفت: آمریکا بهتر است دست از این کارهای بیهوده بردارد و تعامل و گفتگوی منطقی با ایران را در دستور کار قرار دهد چرا که جمهوری اسلامی ایران راه خود را می رود و هیچ گاه به دنبال سلاح هسته ای نبوده و در راستای محکومیت استفاده از سلاح های هسته ای کنفرانس ها و جلسات متعددی تشکیل داده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه چهره صلح طلبانه ایران برای جهانیان آشکار و مشخص است، تصریح کرد: آمریکا به جای این اقدامات به ساماندهی اوضاع نابسامان داخلی کشور خود بپردازد؛ چرا که خود ملت آمریکا نیز از این سیاست های آمریکا به ستوه آمده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet